Wpis z mikrobloga

Ćwiczysz? A może spójrz w lustro i odpowiedz sobie na pytanie czy powinieneś coś zmienić. Robisz wszystko jak najmniejszym kosztem, po linii najmniejszego oporu? Pora zastanowić się czy odpowiada ci przeciętność, czy może chcesz wyróżnić się czymś pozytywnym. Czy inni mają łatwiej? Człowieku! Zapewne masz być za co wdzięczny, tylko media społecznościowe sfałszowały twój obraz świata. Rób małe kroki systematycznie a osiągniesz cel. Szukasz drogi na skróty? Życzę powodzenia, widocznie żyjesz (nierealistycznymi) marzeniami, ale może lubisz być oszukiwany. No dobrze, powiesz może nie mam kiedy ćwiczyć. A ja się pytam: masz czas na facebook’a, youtube’a i inne gówno? Ile czasu tam marnujesz? A może telewizja albo gry komputerowe, zawsze masz wybór. Może warto zadać sobie pytanie o cele długoterminowe: kim będę, gdzie będę za rok, dwa lata, 5 lat? Jeżeli chcesz zmian nie mów sobie zacznę od stycznia, od wiosny, od jutra. Zacznij już dziś, teraz! Treningi nie są dla wszystkich, niektórzy mówią sobie np. ja mam taką budowę, mam grube kości, albo niektórzy w sposób krytyczny mówią, że są ulani, po czym wpierdzielają następnego batona i popijają słodkim gazowanym napojem. Lubisz to? Ok, ale wyniki przyjdą później, jeżeli w ogóle przyjdą. Może brak Ci pieniędzy na siłownię, fitness? Masz buty? Biegaj, to za dużo na początek? To spacery. W domu, na placu zabaw – kalistenika, gry zespołowe, jest tyle opcji, wybierz co lubisz. Ruch to zdrowie. Bądź ambitny, zdobywaj wiedzę, uwierz w swoje możliwości. Ćwicz!

#sport
#bieganie
#motywacja
#mikrokoksy
#rozwojosobisty
#cwiczenia
#niebieskiepaski
#rozowepaski
  • 6