Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Michal0173: niema bo z-----a "mlodziez" albo przypala papier, albo wrzucala go do wody xD a mydlo zawsze bylo rozlane pod dozownikiem a dozownik czesto r-------y... a no i nie mozna zapomniec o r---------h klamkach i poopalanych zapalniczką drzwiach :D
  • Odpowiedz
@Helonzy: Poświęciłbym się i potem mył ręce przez godzinę, ale jakby mnie przyparło, to bym wysmarował wszystko w gównie.
Standardowa komusza odpowiedzialność zbiorowa dalej silna w szkole- kilku patusów r---------i, to nikt nie będzie miał papieru.
  • Odpowiedz
2020 a w polskich szkołach nadal nie ma papieru i mydła xDDD

Chlew obsrany gównem.


@Michal0173: Skoro chodzą tam małe prostaki wychowane tak, aby na widok rolki papieru dostawać małpiego rozumu no to mają chlew. Bardzo dobrze, niech ręką wycierają dupsko skoro jeszcze nie umieją zachować się jak ludzie.
  • Odpowiedz
@Helonzy Szkoła programistów, tak mi się wydaje. Do tego mają aplikację, zwykła normalna sprawa. E-papier się nazywa. Srając logujesz się przez profil bezpieczny. Wybierasz rodzaj srania, na razie wersja beta ponoć. W pełnej ma być dodane rodzaj jedzenia po jakim srasz i co piłeś. Wtedy woźna przynosi ci ilość listków przydzielonych poprzez sztywny taryfikator i może sprawdzić czy spuściłeś wodę. Już chodzą plotki że będzie wersja z mikropłatnościami. Niby 5zł na
  • Odpowiedz
Gówniarze dostają szajby jak widzą że coś jest wspólne to znaczy że jest niczyje, więc rozpieprzają, rzucają się tym papierem i wiele innych glupot. dlatego z jednej strony się nie dziwię, że nie ma mydła ani papieru. Z drugiej strony uczą o higienie, częstym myciu rąk bo to takie ważne etc. ale przez cały dzień nie masz czym. I tak się koło kręci ¯_(ツ)_/¯
U mnie w szkole też nigdy nie było
  • Odpowiedz
@Michal0173: no chlew obsrany gównem bo polaczki nie potrafią normalnie korzystać z takich rzeczy jak papier
w każdej bazie to papierem zapychali kibel dla bk ale i tak największy mój szok jest jak siłą rzeczy muszę skorzystać z damskiego kibla tam to dopiero jest gnój gdzie podpaski przyklejone do ściany to najmniejszy problem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Helonzy: pamietam jak u nas w budzie raz dali papier, to tego samego dnia wszystkie rolki byly juz w kiblu pozatykane, woda wszedzie wylana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdy wiecej papieru juz nie bylo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz