Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobiety, mierzcie siły na zamiary.
Gdy na jakieś imprezie laska oleje zaloty jakiegoś kolesia to nic się nie dzieje, typ idzie dalej szukać szczęścia, gdy sytuacja się odwróci zaczynają się dziać #!$%@? rzeczy.
Na brak atencji nie narzekam, raczej się podobam kobietom, więc na każdej imprezie trafią się takie które bezpośrednio zagadają, spróbują wciągnąć na parkiet lub w jakiś inny sposób poderwać. 99% z nich odrzucam, bo po prostu mi się nie podobają. Zwykle mówię: "Dzięki, nie jestem zainteresowany". Jak się to kończy?:
- niezliczoną ilość razy zostałem nazwany gejem/pedałem
- 3 razy oblany drinkiem
- 1 raz opluty...
Często też zdarza się że te odrzucone razem z koleżanką/koleżankami łażą za mną pokazują na mnie palcami i się śmieją, znaczy próbują, bo z daleka widzę że to taki troche śmiech przez łzy i wtedy troche mi się robi żal tych dziewczyn. No i ostatnio jakaś się do mnie przykleiła, chciała tańczyć, a że nie chciałem jej robić przykrości to ściemniłem jej że miałem wypadek na motorze niedawno i jeszcze biodro nie jest w wystarczającej kondycji żeby tańczyć, to łaziła za mną całą impreze i gadała... Ja #!$%@?, przez brak asertywności skończę jak ten koleś z pasty, co jest z brzydką sylwią...
Dlatego prośba do was kobiety, jeśli jesteście poniżej 7/10 to proszę nie zaczepiajcie przystojnych kolesi, to powoduje tylko niepotrzebne rozczarowanie i wprowadza nieprzyjemną atmosferę
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 51
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania mi się zawsze przykro robiło, kiedy robiłam jakieś kroki czy zagadywałam (tak ogólnie jak mi się podobał jakiś chłopak, niekoniecznie w klubach, bo nigdy w żadnym nie byłam) i niestety kończyło się to odrzuceniem () ale koniec końców musiałam to zaakceptować, że nie podobam się tej osobie i sobie smarkalam w kącie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Agresywne reakcje na nawet subtelne odrzucenie zalotów czy przylotów kobiety znam z praktyki, kobiety nie potrafią z tym się obchodzić, w końcu polki przez wieki wyuczone są strategii "niech on robi pierwszy krok, a zawsze i tak znajdzie się następny, a ja tylko selekcjonuję", cwane, ale gdy ich układ hormonalny wariuje przy facecie z wysokim smv, czasem potrafią zaatakować, zwłaszcza po odmowie...