Wpis z mikrobloga

15 zł na początek znajomości i darmowa dostawa karty fizycznej Revolut

Kto ma już konto Revolut, ale nie zamówił do tej pory karty, powinien wiedzieć, że do 3. lutego może zamówić ją za darmo. ( )

Kto konta nie ma, ale mieć by chciał, może je założyć i również zyskać darmową kartę oraz 15 zł premii na start. Mała rzecz, a cieszy (tym bardziej, że 15 zł dostaniecie za jakąkolwiek płatność kartą po zarejestrowaniu się z linku polecającego - nawet tą wirtualną).

Samego Revoluta raczej nie trzeba przedstawiać. Mirków, którzy do tej pory nie mieli możliwości go poznać, zapraszam do artykułu podlinkowanego wyżej. Omawiam tam usługę i korzyści z niej płynące. Revoluta, w samej Polsce, doceniło już 900 tys. osób. To prawdopodobnie najlepsza (i całkowicie darmowa) karta wielowalutowa do płacenia stacjonarnie i online. ()

Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

JakDorobic_com - 15 zł na początek znajomości i darmowa dostawa karty fizycznej Revol...

źródło: comment_kdJUsfnYQCcCmdLCf802lvkY7X954O0R.gif

Pobierz
  • 15
@JakDorobic_com No nie wiem, średnio co miesiąc widzę na różnych fintechach czy pepperach informacje o darmowej wysyłce, taka promocja "widmo", bo za darmo zawsze lepiej brzmi i kusi klientów
@JakDorobic_com Wiem że Ty tylko "informujesz" jako wydawca i dostajesz prowizje za CPA tytułem partnerstwa

Może dosadniej - taka promocja to ni w #!$%@? ni w stół, bo równie dobrze możesz napisać o promocji w telepizzy gdzie pizzy poza promocją nie można kupić xD

Wrzucaj może jakieś rzeczywiste praktyki oszczędzania albo artykuły ekonomiczne dla Kowalskiego, bo ta niszka jest już tak skrojona że zaraz wyjdzie aktualizowana wersja papierowa.
@kasperziom: zakładałeś konto z linku polecającego (niekoniecznie mojego i niekoniecznie teraz)? Spróbuj przeklikać cały proces zamawiania karty, na końcu powinieneś mieć opcję darmowej dostawy.
Mój różowy zamawiał na początku zeszłego tygodnia i w piątek karta była już w skrzynce (a konto miała już od dawna).