Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zangan: drukarka zawsze wie, kiedy zaatakować, gdy potrzebujesz wydruk na już z premedytacją pokazuje po kolei brak tuszy, a na finał niszczy kartki i twoje resztki nadziei i honoru spektakularnym zacięciem papieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubielizacosy: Jeśli mowa o drukarkach na cartridge z głowicą i tuszem, to jest to śmieszne, ale jeśli chodzi o wszystkie pozostałe drukarki to jest to uzasadnione i nie można tego zmienić, bo ludzie będą drukować bez tuszu/ tonera i popsują drukarkę.
@resuf: Ale firma nie będzie odpowiadać i udzielać gwarancji na taki produkt OK?
@Stragan: Drukarki z wbudowaną głowicą i większość laserówek. Te z wbudowaną głowicą po prostu zaschną, albo uszkodzi się głowica, a laserowe w większości jeśli nie będzie tonera to elementy modułu bębna czy pasa będą trzeć o siebie bez proszku i się uszkodzą.
@Luks_x mam drukarkę z systemem ciss. Dlatego jest właśnie napisane w instrukcji, że nie można jej używać jak poziom atramentu w którymś ze zbiorników jest "krytyczny"?
@lubielizacosy: Jak mnie to wkurzało w moim HP-ku. Trzeba było wyciągnąć kartridż z kolorem żeby drukować tekst. Teraz nie mam drukarki w domu i kij, żyje. Jak raz czy dwa w miesiącu wydam te kilka zeta na wydrukowanie kilku kartek.