Wpis z mikrobloga

@Skyler: Ja korzystałem z tego https://uprawnieniabudowlane.pl/
i wystarczyło. Pakiet tylko na jednego kompa, zainstalowalem w domu a w pracy laczylem sie z domowym kompem przez zdalny pulpit i tak w czasie pracy sie uczylem.
co roku i tak masz nowe pytania powiedzmy 5-10% puli to cos powinno sie weidziec poza pytaniami z programów (ktoregokolwiek)
@gregmax: też się nad nim mocno zastanawiam, ale do tamtego przekonują mnie te obrazki wyjaśniające (jestem wzrokowcem) plus to, że spotkałem się z wieloma opiniami, że na tych stronach z myślnikiem jest więcej pytań niż na tej bez.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: baza pytań we wszystkich programach jest identyczna albo prawie identyczna. Ja korzystałem z tego programu na .pl bo skusiły mnie te podpowiedzi do pytań. Mam wrażenie, że to faktycznie pomogło w nauce. Za to żałuję kasy wydanej na pytania na egzamin ustny - i tak z tego nie skorzystałem, bo pytania są do dupy (,)
@aksal89: no właśnie wiem, że ludzie korzystali z tego z myślnikiem i .pl ale chyba cena tam wzrosła od ostatniego czasu bo jest nieporównywalnie większa od konkurencji, a program na stronie .com jest chyba taki sam i dwa razy tańszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: a to nie wiem, w zeszłym roku ceny były niemal identyczne (na jedno stanowisko). Korzystałem też z tego co poleca @gregmax i też bym ok, tak naprawdę to różnice między nimi są bardzo małe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: sam korzystałem z uprawnienia-budowlane.pl i też skusiłem się na obrazki. I szczerze obrazki są tak słabe że nawet na to nie patrz przy wyborze programu. Zdać zdałem pisemny za pierwszym razem więc program chyba mogę polecić, tylko rok temu wersja na komputer kosztowała 100zł ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@gregmax: @Shaz: a kupowaliście jakąś paczkę ujednoliconych aktów prawnych? Warto to czytać w ogóle?

ps. te licencje na androida/kompa da się zarejestrować na innym kompie? Bo można znalazłbym kogoś kto zdawał na jesień i odkupił za połowę ceny bo aktualizacje są niby przez rok
@aksal89:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: ustnego nie zdałem, lada dzień będę się zastanawiał co warto i czy warto coś takiego brać ( ͡° ͜ʖ ͡°). A akty prawne pod pisemny egzamin to nie korzystałem, sam program tłukłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: tego z uprawnienia-budowlane.pl nie zainstalujesz na innym kompie, próbowałem na parę sposobów i niestety nie dało rady. A jak napisałem do nich ze ścieżką, że awaria kompa i może podzielą się kluczem, to odpisali, że za 90 zł chyba XD

A co do aktów prawnych - korzystałem z elektronicznych, które dostałem od znajomych (i chyba nawet kogoś wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale na ustnym
@aksal89: gratuluje. (ʘʘ)
To jakie to robiłeś, wykonawcze i projektowe? Ile się uczyłeś? Trochę sie cykam czy nie za późno sie obudziłem i czy zdążę do maja bo jak wiadomo czasu na naukę będzie w tygodniu nie za wiele więc zostają tylko nieliczne weekendy.
@Skyler: wykonawcze i projektowe konstrukcyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°) do wykonawczych podchodziłem dwa razy, bo pierwszy egzamin miałem około tygodnia po zmianie pracy i uczyłem się tylko tyle co po pracy przez około 2 tygodnie i okazało się być za mało, żeby zdać pisemny ( ͡° ͜ʖ ͡°) kolejnym razem wziąłem chyba tydzień urlopu przed egzaminem i spędziłem to na nauce i poszło,
@Skyler Ja korzystałem z programów z myślnikami: www.uprawnienia-budowlane.com i tym z .pl. Ten z com jest zdecydowanie lepszy, bo ma znacznie większą bazę pytań.
Musicie uważać na to że jak się doda liczbę pytań z poszczególnych aktów z programu .pl to wychodzi ich znaaacznie mniej niż wskazuje na to program. Jakieś oszustwo ;/