Wpis z mikrobloga

W bańce informacyjnej to jest LGBT, które nigdy nie zrozumie, że gej nigdy nie urodzi dziecka, drag queen nigdy nie będzie kobietą, a aborcja to nie służba zdrowia, tylko morderstwo.

Aktywiści LGBT powinni się pogodzić z tym, że ich ideologia stoi w sprzeczności z elementarnymi prawami natury. Dewiacja to nie normalność.

Tradycyjny model rodziny to jedyny słuszny.

Zaraz będzie, że babcia i mama też wychowują dzieci. Tylko, że babcia i mama są normalne, a brak ojca to także poważny problem.

Choroby seksualne powinno się leczyć u specjalisty, a nie publicznie.

Nie, księża nie chodzą na tęczowe parady i nie #!$%@?ą "maryjkocipkami". Promują tradycyjny model rodziny.

#lgbt #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 38
a aborcja to nie służba zdrowia, tylko morderstwo.


@redgreenblue: Morderstwo dotyczy osoby - kilka komórek macierzystych nie są osobą.

Aktywiści LGBT powinni się pogodzić z tym, że ich ideologia stoi w sprzeczności z elementarnymi prawami natury.


@redgreenblue: Jakie to są elementarne prawa natury? W ogóle rozumiesz jak bardzo #!$%@? i absurdalne jest odwoływanie się do natury?

Choroby seksualne powinno się leczyć u specjalisty, a nie publicznie.


@redgreenblue: Na jakiej
@redgreenblue:

W bańce informacyjnej to jest lewica, która nigdy nie zrozumie, że gej nigdy nie urodzi dziecka,

Walcz z chochołem, do boju !

drag queen nigdy nie będzie kobietą

Tylko drag queen nie chcą być kobietami XD

a aborcja to nie służba zdrowia, tylko morderstwo.

Każda aborcja to nie służba zdrowia ? Nawet ta której kontynuowanie zabiło by matkę ?
Jak tam ? Fajny ten czarno-biały świat ?

Aktywiści LGBT powinni
A mamy 2020 i technika medyczna (łącznie z aborcją) poszła do przodu


@RandomowyMetal: Nie bardzo rozumiem czym różnią sie te komórki z lat 60 i teraz i na czym polega ta manipulacja
@johny-kalesonny: Zdjęcia komórek łamią prawo? Chyba trzeba pilnie zmienić podręcznik do biologii dla klas szóstych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@redgreenblue: Gej powinien móc adoptować, drag queen nigdy nie miała być kobietą, a aborcja czasami nawet ratuje życie.

Nieistniejący aktywiści LGBT raczej się ze mną zgadzają, pomimo braku ideologii. Homoseksualne zwierzęta to według Ciebie dewianci, hmm.

Tradycyjny model rodziny zniszczył mi życie.

Właśnie, babcia i mama też wychowują dzieci. Ale nie wiem jak interpretujesz "normalność".

Choroby psychiczne powinno się leczyć u specjalisty, a nie na Wypoku, więc zapraszam.

Tak, księża chodzą
Zdjęcia płodów konkretnie,


@johny-kalesonny: No to płodów czy komórek bo mieszasz troche? Prawacy w photoshopie zmieniaja ten zlepek komórek w coś z rączkami i nóżkami i dlatego to jest ścigane?
Rozumiem, że te komórki zmieniaja sie w dziecko tuż po narodzeniu? A jeśli nie to w którym momencie następuje magiczna przemiana?

całosć ukraszona w bardzo ostrej oprawie graficznej


@johny-kalesonny: Może za czcionke ich w takim razie ścigają?
@Avil

Gej może adoptować na szczęście nie w Polsce. Drag queenowi niedaleko do transwestyty. I nie wiem czyje życie ratuje aborcja, bo na pewno nie dziecka. Przy operacji ciężarnej kobiety, konieczność aborcji to inaczej nieudana operacja, bo zawsze zwraca się uwagę na ratowanie dwóch żyć, a nie tylko jednego.

Wcale nie wykazujesz aktywizmu ideologii LGBT.
Mutanci też są wśród zwierząt, ale to dewianci.

Współczuję ci za twoją rodzinę, ale patologiczne rodziny to
No to płodów czy komórek bo mieszasz troche?


@VrubeL: Cały czas piszesz o komórkach:

@johny-kalesonny: ciekawe czemu zdjęcia tych kilku komórek tak triggerują lewactwo?


Więc o czym chcesz porozmawiać? Ja widziałem jedno i drugie na tych plakatach

Prawacy w photoshopie zmieniaja ten zlepek komórek w coś z rączkami i nóżkami i dlatego to jest ścigane?


Prawacy uważają, że cokolwiek z rączkam i nóżkami to musi być osoba. Widzą Jezusa w
Ja widziałem jedno i drugie


@johny-kalesonny: Możesz rozwinąć to drugie? Pisałeś tylko o zlepku komórek a teraz jakieś drugie.

Prawacy uważają, że cokolwiek z rączkam i nóżkami to musi być osoba. Widzą Jezusa w drewnie


@johny-kalesonny: czyli te rączki i nóżki w abortowanym zlepku komórek to zwidy, halucynacje lub po prostu urojeniaprawakoidalne?

No tak - dziecko to jest ktoś, kto się urodził, prawda


@johny-kalesonny: Chyba tak tylko zastanawiam się
Możesz rozwinąć to drugie? Pisałeś tylko o zlepku komórek a teraz jakieś drugie.


@VrubeL: To drugie to zdjęcia płodów, napisałem o tym jasno w komentarzu. Nie zachowuj się jak złośliwy frustrat

czyli te rączki i nóżki w abortowanym zlepku komórek to zwidy, halucynacje lub po prostu urojeniaprawakoidalne?


@VrubeL: To rączki i nóżki płodu. Więc?

Chyba tak tylko zastanawiam się czy wcześniak to też dziecko czy jeszcze zlepek komórek.


@VrubeL:
@johny-kalesonny: Napisałeś, że zlepek komórek nie jest osobą, płód rozumiem też nie jest bo jak wspomniałeś morderstwo dotyczy osoby.

Według jakiej definicji?


@johny-kalesonny: Matki natury. Chyba normalne jest, że wcześniaki są gorzej rozwiniete w momencie urodzenia w 6 czy 7 miesiącu niż płód przekształcający się w dziecko w 9 miesiącu.

W ogóle napiszesz w końcu coś merytorycznego


@johny-kalesonny: tak czy wcześniaka równiez można abortować skoro jest wcześnie wyciągnietym płodem?