Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: dokładnie! Istnieją jedynie trzy hipotezy: pierwsza - na laptopie axelio rozwiązuje test z wujkiem google, dlatego zawsze ma dobrze, a na egzaminie wyjściowym źle. Druga - na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego są inne pytania niż rozwiązuje na teście próbnym. Trzecia - jest niedostosowany do życia w społeczeństwie i faktycznie przy innych ludziach stres jest tak absorbujący, że wyklucza normalne funkcjonowanie, co przekłada się na porażkę. Hmmm mam nadzieję,
@Bananowy_Kochanek: dokładnie! Istnieją jedynie trzy hipotezy: pierwsza - na laptopie axelio rozwiązuje test z wujkiem google, dlatego zawsze ma dobrze, a na egzaminie wyjściowym źle. Druga - na egzaminie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego są inne pytania niż rozwiązuje na teście próbnym. Trzecia - jest niedostosowany do życia w społeczeństwie i faktycznie przy innych ludziach stres jest tak absorbujący, że wyklucza normalne funkcjonowanie, co przekłada się na porażkę. Hmmm mam nadzieję,
@Avil: Coz lepszy taki RiGCz niz zachowywac się jak gotujacy sie czajnika na gazie piszac wysrywy aby ,,przypierd0lic" za kilka wirtualnych kresek ()

@Bandurek: sorry ale zaczelo mi to przypominac #elektroda gdzie nie wazne co sie ma do przekazania, to juz drama bo kropka czy przecinek w zlym miejscu i juz komenty nie na temat. Wlasnie takie akcje spowodowaly, ze strona stala sie juz
@Avil: pomimo tego, ze jest tak zwany ,,toaletowy" oraz czarny humor to wiele ,,zartow" nie jest smiesznych, bo w pewnym momencie juz nie wiadomo czy to masz brac na serio czy nie i czekasz jak duren na tablice ,,aplauz" ¯\(ツ)_/¯

Gdyby to #mgrzygadlo przeczytal to bylby sajgon (glosna afera z lepa) ale, ze ja troche jak to oskar mowi ,,
starej daty_" to wolalem