Wpis z mikrobloga

Dostałem maila informującego, że praca dyplomowa której recenzentem jestem przeszła przez system antyplagiatowy. Jest jednak kilka problemów:
1. Nie pamiętam loginu i hasła do systemu,
2. Nie wiedziałem, że jestem recenzentem jakiejkolwiek pracy,
3. Nie spodziewałem się, że mój mail uczelniany ciągle działa,
4. Nie pracuję tam już prawie dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś chyba będzie miał niespodziankę jak mu recenzja nie przyjdzie na czas ( ͡º ͜ʖ͡º)

#politechnikakrakowska #studbaza
  • 38
  • Odpowiedz
@levusek1992: Próbowałem, wywala błąd przy logowaniu, pewnie ma to związek z tym, że w końcu zablokowali mi konto w EHMS*.

* Zablokowali gdy po pół roku od odejścia napisałem im, że chyba nie powinienem mieć dostępu do danych rekrutacyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
** No dobra, zablokowali od razu, ale okazuje się, że opcja przywracania hasła odblokowuje dostęp ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@HalEmmerich:

, ale okazuje się, że opcja przywracania hasła odblokowuje dostęp

Testy na produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zajebiste mają tam systemy, że byli pracownicy mogą odzyskać konto xDxDxD

  • Odpowiedz
@psposki: Teraz już do niczego, po tym jak sobie odblokowałem to dałem im znać i zablokowali skutecznie.
...ale póki miałem dostęp, to pewnie by podpadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajebiste mają tam systemy

@psposki: Systemy to jedno. Zgadnij, jaka była odpowiedź Działu Informatyzacji jak im powiedziałem, że w systemie ankietowym da się zrobić SQL Injection i skasować wszystkie dane?

  • Odpowiedz
@HalEmmerich: Klasyczne bezpieczeństwo aplikacji na uczelniach... Dziury w systemach typu "recenzje prac dyplomowych" i "wirtualny dziekanat" już nie wspominając o elektronicznych systemach rekrutacji są jednym wielkim dramatem...
  • Odpowiedz
@Szaraban: Nie mam nic przeciwko, dowiem się jak działa procedura cofania tytułu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MechanicznaPitaja: Najpierw antyplagiat, potem recenzje (tutaj jesteśmy), a potem dopiero oddawanie pracy. A przynajmniej tak mi to wygląda, nie wiem, dawno mnie na uczelni nie było ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz