Wpis z mikrobloga

@puzonyyx: myślisz ze one nie kłamią? ( ͡° ͜ʖ ͡°) anon jestem dziewica.
nie wiem no ja sobie gdybam tylko bo przegrywy same sobie wmawiają ze wzrost jest ważny.
@Sckb: no wiec przegrywy smiało mozecie jak kolega lekko podkoloryzować swój wzrost i bedzie gitara
@ampap: Kłamią, głównie robiąc zdjęcia maskujące swoje niedoskonałości (np. korpus jak #!$%@? niedźwiedź), ale to się szybko weryfikuje. Już to pisałem wielokrotnie - byłem 1,5 roku na Tinderze i żadna dziewczyna nie miała problemu ze wzrostem. Kilka razy usunąłem (lub ona) parę, jak się okazywało że laska ma 185+, a na zdjęciach nie było tego widać, ale generalnie dla dziewczyn normalnego wzrostu to nie jest czynnik odgrywający jakąś rolę.
@Leninzone: no wtedy moze być przypał ale kto nie ryzykuje ten wali konia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puzonyyx: ja tez uwazam ze nikt normalny nie zwraca na wzrost az takiej uwagi XD zwyczajnie chciałbym pomoc kolegom z tagu
@ampap: Bo jak teraz spotykam się z dziewczyną 185 (samemu mając 187) to byłoby widać różnicę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą wszystko zależy od planowanego efektu, jednorazowa (możesz kłamać w sumie jak ci to nie przeszkadza) jak chcesz coś zakręcić na dłużej (szkoda zaczynać od kłamstwa)