Wpis z mikrobloga

  • 769
Mircy co się u mnie w #pracbaza odjaniepawliło to ja nawet nie #!$%@? xD Pracowała u nas laska, która zgodziła się na odbywanie na początku bezpłatnego stażu. W tamtym tygodniu poszła do bossa i powiedziała, że w związku z tym, że pracuje tu już prawie pół roku, to chciałaby mieć umowę i wynagrodzenie.
I teraz najlepsze xD szef stwierdził jak to jakiś śmieć śmie śmieć prosić go o płacenie P E N S J I i posiadanie U M O W Y xD
Ok, on jest pracodawcą, on decyduje kogo zwolni. Ale to w jaki sposób to zrobił - napisał lasce list, tak kuźwa LIST, gdzie dziękuję za współpracę i kazał go wręcz jej w poniedziałek, gdy go nie będzie. Dodam, że nasz szef ma prawie 60 lat (a jak widać na przykładzie powyższego opisu zachowuje się jakby miał 6 lat). Laska odeszła wczoraj z łzami w oczach.
Od grudnia szukam nowej pracy, dzień kiedy stąd odejdę będzie jednym ze szczęśliwszych.
#pracbaza #zalesie #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 114
@dwojra: W sumie smutne, nie każdy startuje w życiu z odpowiednią wiedzą i asertywnością, dziewczyna i tak długo wytrzymała, chciała dobrze, a została wysiudana. My sobie nie wyobrażamy, aby odwalac robotę dla Janusza za friko, ale jej pewnie nikt nie wytłumaczył, jak to wygląda, więc słuchała starszego przełożonego. Nie wiem, jak można pisać, że to jej wina, że głupia się dała, no kurcze na pewno dostała nauczkę i teraz na każdego
I właśnie takie tępe dzidy psują rynek pracy w tym gówno kraju. Bo gdyby pracodawca takich idiotów nie znajdował co się godzą na takie warunki to albo by musiał coś zmienić albo zamknąć swój januszex a tak to pewnie przyjdzie kolejna ameba do wykorzystania.
@dwojra: szczerze mówiąc, ja tę dziewczynę trochę rozumiem. kiedyś sam się śmiałem z pracy na zasadzie "będziesz miał do portfolio", ale rzeczywistość brutalnie mnie zweryfikowała. po studiach zaczynałem od zera
miałem do wyboru albo jakieś fabryki smrodu i magazyny z Sebami (a to i tak byłem olewany), albo jakieś staże z UP za psi #!$%@?. praca z patusami albo na III zmiany na taśmie nic by mi nie dała w kontekście