Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Darksed: Jesteś odpowiednią osobą żeby powiedzieć, czy kobiety (albo chociaż jakaś część kobiet) lecą na tak estetyczną muskulaturę? I porównać poziom ich zainteresowania jak byłeś naturalem, jak i później.
@PoncjuszPijak: Ciężkie pytanie xD Na pewno jest to dodatkowy atut, często słyszę komplementy na temat swojej sylwetki od kobiet ale jednak częściej od facetów xD Kiedyś zainteresowanie było większe bo i twarz była przyjemniejsza, obecną dziewczynę poznałem jak już byłem na cyklu więc już od 2 lat nie zwracam uwagi na zainteresowanie ze strony innych dziewczyn. Chociaż poruszanie cyckami zawsze przynosi fajną reakcję xD
@Darksed: jak to jest spod dłuta Fidiasza, to ten Fidiasz musisł być jakiś niedorozwinięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na zajęciach dla niepełnosprawnych, że pani się cieszy że dziecko ładna laurkę zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie to, że się czepiam albo że było źle. Po prostu do idealnej sylwetki daleko. Biorąc nawet za przykład tych zawodników w spodenkach, co nóg nie robią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Duzy_Dziki_Zwierz: chyba ty jesteś niedorozwinięty i nie rozumiesz czym był grecki kanon piękna xD szczupła, atletyczna sylwetka z zarysem mięśni, wrzucę Ci taką najbardziej znaną bo może nie uczyłeś się nigdy w podstawówce o tym. Wtedy nie było anaboli żeby wyglądać na przerośniętego koksa.
Pobierz biamiVajs - @DuzyDzikiZwierz: chyba ty jesteś niedorozwinięty i nie rozumiesz czym by...
źródło: comment_cC8chG1FlOggDfvTEAFhQyV5j1ZJxAXP.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Duzy_Dziki_Zwierz: To wyjaśnij, bo jak na moje to troche rozgoryczenie, że sylwetka dzieciaka, która wymagała mniej pracy, podoba się bardziej niż Twoja, która jest efektem wiekszej ilości pracy.
@DywanTv: absolutnie nie o to chodziło. Nigdy mi nie zależało na tym, żeby się komuś podobać. No może jak byłem grubasem. Miałem w głowie trochę inne skojarzenie greckiej sylwetki. W ogóle jak można się zastanawiac, czy się komuś podoba twoja sylwetka czy nie.

Dla mnie po prostu to wyglądało tak jak napisałem. Upośledzony Fidiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Duzy_Dziki_Zwierz: czyli wychodzi twoja ignorancja, nawet nie wiesz kim jest osoba o której piszesz. Dodatkowo miałeś inne skojarzenie idealnej greckiej sylwetki z V wieku p.n.e. bo naoglądałeś się czego? 300? Herkulesa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie można mieć innego wyobrażenia czegoś takiego jak kanon. Po prostu nie wiedziałeś.
@DywanTv: widzisz, nie zrozumiałeś czegoś co nie miało kompletnie żadnego sensu :/