Wpis z mikrobloga

afery nowego rządu:
-27 ministrów, a nie jak pis 20,
-Marcin Józefaciuk, zwolennik świeckiego państwa poszedł zapalić żydowskie świeczki w ramach solidarności,
-Hołownia kiedyś coś tam napisał o krzyżu,
-Scheuring-Wielgus mówiła, że na studiach buntowała się przeciw komunistom.
A ja oczekiwałem wałków na 70 milionów złotych, wielkich afer przynajmniej raz w tygodniu i plucia wyborcom w twarz...

#sejm #polityka
  • 84
  • 15
@mozis: uwielbiam takie komentarze czarnowidztwa, które są przeróżnie stosowane ostatnio, które sumują się do stwierdzenia "zaczyna się", które nie mają żadnej wartości merytorycznej, a raczej funkcję straszenia, o przykład tutaj mogę przytoczyć podobne komentarz dotyczące upadku niemiec, uni europejskiej i inne, które od lat są kwitowane właśnie komentarzem "już się zaczyna" (). uwielbiam.
@Castellano nie zapominaj o:
- wprowadzeniu 800+ i dalszym drenowaniu budżetu na grube dziesiątki (a może już setki) miliardów. Dla uczciwości to jeszcze PiS przyklepał, ale PO zamiast wywalić ten projekt do kosza, to jeszcze go wspiera.
- wciąganiu Ukrainy do Unii Europejskiej, co na dłuższą metę zarżnie polskie rolnictwo. Polska nie ma absolutnie żadnego interesu w członkostwie Ukrainy w UE.

Także nie jest tak różowo. Nie dajcie się wciągnąć w fanatyzm
@Castellano: Podziwiam Cię za Twój optymizm. Afery jako afery, to jedno i też się pojawią z czasem, i to nie jest najważniejsze. Każda władz - KAŻDA - demoralizuje się i traci pokorę. Tak będzie i teraz. Po drugie, będąc w opozycji wszystko jest dziecinnie proste - trzeba zrobić to i to, no i pora na CSa. Kiedy jest się samemu u władzy trzeba już kalkulować koszty, podchodzić do problemów holistycznie, a