Wpis z mikrobloga

Jestem z frakcji wolnościowej i rzygam już tym skomleniem kucy. Przy całym szacunku dla Dziambora prawda jest taka, że Bosak ma większe szanse wykręcić lepszy wynik. W wyborach prezydenckich bardzo ważną rolę odgrywają debaty a Bosak udowodnił że jest najlepszy w te klocki. Potrafi omijać niewygodne pytania i odbijać piłeczkę. Da radę a my dla dobra Konfederacji musimy go wspierać.

#polityka #konfederacja #wybory #oswiadczenie #4konserwy
źródło: comment_nNASlDIKn9SILLx60GXFt9tX4WDTSVxk.jpg
  • 61
@Adam_Wolf: a kto na niego zagłosuje po tych debatach? On nie ma żadnego pola manewru w przeciwieństwie do Dziambora, a ilu w Polsce jest zamordystycznych konserwatystów? Pewnie tych 5%, które dostanie Bosak. A nie zdziwiłbym się też, gdyby część tych zamordystów bolał jego socjalizm
Bosak jest kandydatem, na którego mogą zagłosować konserwatywni wyborcy zawiedzeni obecnym prezydentem. Może być tak że te kilka % które przejmie Bosak będzie decydujące i prezydent Duda nie wygra w pierwszej turze. Z kolei w drugiej turze gdzie najprawdopodobniej wejdzie kandydat KE może zdarzyć się wszystko, tak jak chociażby w rywalizacji Komorowski-Duda.

Tak więc nawet przeciwnicy Bosaka powinni trzymać za niego kciuki, bo od jego wyniku może zależeć czy w ogóle odbędzie
@L3stko: W kampanii prezydenckiej Bosak nie będzie promować Konfederacji, tylko swoje nazwisko i wizerunek. Jak mu dobrze pójdzie to sobie spokojnie może opuścić Konfe i nawet założy swoją partię, która będzie mieć lepsze poparcie niż Korwin. Nie zdziwiłony mnie to nic. W jaki sposób miałoby to wzmocnić Konfederacje?
@genesis2303: Nie twierdzę że kręcili lepsze wyniki. Nie twierdzę że zjednoczenie nie jest korzystne dla obu grup. Czyje tezy w ogóle obalasz?

Twierdzę jedynie, że Bosak będzie budować tylko swoją rozpoznawalność i markę, a nie Konfederację. Jeśli pójdzie mu naprawdę dobrze i podbierze elektorat PiSu to będzie mógł pomyśleć o większej niezależności, bo poglądowo nie ma prawie nic wspólnego z Korwinem.

Już teraz widać jak RN rozegrał Korwina. Najpierw nadreprezentacja w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: musi to na Rusi, ale głosuj sobie na socjalistę który nie ma nic przeciwko rozdawaniu naszych pieniędzy na socjal, czy też który nie zmieniłby tego że dziś nie mogę pójść do cywilizowanego sklepu
bo poglądowo nie ma prawie nic wspólnego z Korwinem.


@TulipanowyPostumentMelodii: i wczoraj radośnie zaprzeczył twojej tezie w swoim pierwszym przemówieniu. Samodzielny Bosak nie zbierze takiego poparcia, nie ma na to szans, za dużo rzeczy się za nim ciągnie, jak pokazała rozmowa z Mazurkiem - dziennikarze też nie będą go oszczędzać.
@FrasierCrane

socjalistę który nie ma nic przeciwko rozdawaniu naszych pieniędzy na socjal

Korwina też powinieneś nazywać socjalistą, bo chce ci opłacać szkołę i kulturę za pieniądze podatnika.

Bosak jest oczywiście socjalistą, który jednak dostrzega różne sposoby pomocy, np. 500+ wolałby zamienić na ulgi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@L3stko: jako ktoś kto się określa jako "wolnościowiec" (xD) zostałeś wyruchany bez mydła przez jkm i jego podnóżek. Jak tam samopoczucie przy głosowaniu na typa wspierającego 500+, "schładzanie gospodarki" bo imigranci i tego typu pierdy? Już się nie mogę doczekać twoich fikołków, racjonalizujących twój wybór xDD
@genesis2303: ech, ile razy wam trzeba tłumaczyć, że nie jesteście żadnymi wolnościowcami, tylko co najwyżej wolnorynkowcami...


@rorf46 Tak bardzo wolny rynek - dlatego popierają zakaz handlu w niedziele ( ͡º ͜ʖ͡º)
Konserwatyzm i niskie podatki to jeszcze nie wolny rynek. A do wolnosciowej frakcji to w ogóle daleko.
@Variv: ta, ta, a zandbergowca nie powinno obchodzić dobro lewicy, gowinowca dobro PiSu, a petrowca dobro KO, korzystając z okazji, że jednak wszystkich obchodzi to ja sobie będę konformistą i również będzie mnie obchodzić dobro konfederacji, ale dziękuję za twoją opinię bez której nie wiedziałbym jak mam żyć ¯\_(ツ)_/¯
@genesis2303 Ale ci ty porownujesz. Gowin czy PiS to prawie to samo. Tak jak razem czy lewica. Podobne maja podstawy, to ten sam kierunek.
A wolnosciowiec i Konfederacja? Niby masz w konfie skrzydło wolnosciowego konserwatyzmu ale co tego jak rządzą tam narodowcy i inne odpaly konserwatywne odpaly. Widziałeś te projekty ustaw Mentzen? - toć tam prawie nic dla Wolnosciowca nie było.
Konfederacja jest wolnosciowca tylko w propagandzie. To ugrupowanie narodowo-konserwatywne okraszone szypta
@Klimbert: Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą, mimo to spróbuje: Państwo ma obowiązek bronić wolności swoich obywateli, a w tym przypadku mamy dylemat filozoficzny od kiedy zaczyna się ludzkie życie i od kiedy nowemu obywatelowi należy się ochrona prawna życia i zdrowia. Kryterium wolności nie wystarcza by rozwiązać ten problem.
a) bądź z "frakcji wolnościowej"

b) bądź za zakazem aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu.

Pick one.


@Klimbert: liberalizm w najwyzszej mozliwej formie, czego nie rozumiesz zamordysto?
@Variv: znaliśmy zasady. Nie można się teraz obrażać. Gdyby wygrał Dziambor to co? Narodowcy mieli by się obrazić? Durne i niepoważne. Szliśmy jako drużyna wiec grajmy jak drużyna.


@L3stko Problem polega na tym, że niby wolnosciowcy przystali do Konfederacji.

Moja wolnosciowa dusza nie może tego pojąć.
ech, ile razy wam trzeba tłumaczyć, że nie jesteście żadnymi wolnościowcami, tylko co najwyżej wolnorynkowcami...


@rorf46: tyle razy, ile wam trzeba przypominać, że procenty to nie jest jakaś nowa nazwa promili
@L3stko: nie ma szans. dla ogółu ludzi wystarczy, że jest narodowcem i dlatego na niego nie zagłosują. poza tym kto w Polsce przejmuje się debatami? ludzie głosują na tych, co obiecują milion+, nie na tych, co tłumaczą, że tego typu socjale zepsują gospodarkę. Bosak nie zdobędzie dobrego wyniku także dlatego, że ludzie są #!$%@? na korwina i berkowicza i na niektóre poglądy Bosaka i nie wezmą udziału w wyborach.