Wpis z mikrobloga

Jestem z frakcji wolnościowej i rzygam już tym skomleniem kucy. Przy całym szacunku dla Dziambora prawda jest taka, że Bosak ma większe szanse wykręcić lepszy wynik. W wyborach prezydenckich bardzo ważną rolę odgrywają debaty a Bosak udowodnił że jest najlepszy w te klocki. Potrafi omijać niewygodne pytania i odbijać piłeczkę. Da radę a my dla dobra Konfederacji musimy go wspierać.

#polityka #konfederacja #wybory #oswiadczenie #4konserwy
L3stko - Jestem z frakcji wolnościowej i rzygam już tym skomleniem kucy. Przy całym s...

źródło: comment_nNASlDIKn9SILLx60GXFt9tX4WDTSVxk.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@L3stko: ja po wczoraj już nie mogę nazwać się korwinistą, mogę wolnościowcem, mogę minarchistą, ale korwinistą już zdecydowanie nie. Cyborg miał za mocne zwarcie. Dziambor to najbardziej rigczowy poseł, a krul powinien zostać abdykowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@L3stko: Bosak w samej debacie sobie spokojnie odbije z nawiązką ten znikomy elektorat niezadowolonych kucy. O ile do jakiegoś masowego bojkotu u kucy dojdzie, bo w to raczej nie wierzę.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf: a kto na niego zagłosuje po tych debatach? On nie ma żadnego pola manewru w przeciwieństwie do Dziambora, a ilu w Polsce jest zamordystycznych konserwatystów? Pewnie tych 5%, które dostanie Bosak. A nie zdziwiłbym się też, gdyby część tych zamordystów bolał jego socjalizm
  • Odpowiedz
  • 6
b) bądź za zakazem aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu.


@Klimbert: znajdź mi moją jakąkolwiek wypowiedź świadczącą o zakazie aborcji ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu. Nie znajdziesz bo to nieprawda.
  • Odpowiedz
że Bosak ma większe szanse wykręcić lepszy wynik


@L3stko: nie ma szans, to jest najgorszy kandydat z możliwych, faszysta i będą to mu wszędzie wypominać
  • Odpowiedz
że Bosak ma większe szanse wykręcić lepszy wynik


@L3stko: nie ma szans, to jest najgorszy kandydat z możliwych, faszysta i będą to mu wszędzie wypominać
  • Odpowiedz
Bosak jest kandydatem, na którego mogą zagłosować konserwatywni wyborcy zawiedzeni obecnym prezydentem. Może być tak że te kilka % które przejmie Bosak będzie decydujące i prezydent Duda nie wygra w pierwszej turze. Z kolei w drugiej turze gdzie najprawdopodobniej wejdzie kandydat KE może zdarzyć się wszystko, tak jak chociażby w rywalizacji Komorowski-Duda.

Tak więc nawet przeciwnicy Bosaka powinni trzymać za niego kciuki, bo od jego wyniku może zależeć czy w ogóle odbędzie
  • Odpowiedz
Obawiam się, że dobry wynik Bosaka tylko osłabi korwinowców i da przewagę narodowcom w konfie.


@merciless85: nie osłabi, narodowcy nie są głupi i wiedzą że bez sojuszu sami nie wejdą do sejmu. To samo korwinowcy.
  • Odpowiedz
jak to jest być niby wolnosciowcem a popierać narodowegosocjaliste?


@wanghoi: łączą nas wspólne postulaty a różne nie dzielą. Odpowiadając na pytanie, myślę że podobnie jak być hetero a głosować na Biedronia.
  • Odpowiedz
@L3stko: W kampanii prezydenckiej Bosak nie będzie promować Konfederacji, tylko swoje nazwisko i wizerunek. Jak mu dobrze pójdzie to sobie spokojnie może opuścić Konfe i nawet założy swoją partię, która będzie mieć lepsze poparcie niż Korwin. Nie zdziwiłony mnie to nic. W jaki sposób miałoby to wzmocnić Konfederacje?
  • Odpowiedz