Wpis z mikrobloga

Po wielu miesiącach namawiania w końcu udało mi się przekazać moja druga połówkę do porzucenia wyrobów od zwierzęcych w diecie. Od teraz w domu nie będzie wykorzystywania zwierząt w żadnej formie. Nawet pies zajada się weganska karma od Yarrah i bardzo mu smakuje.

Super rozpoczęcie 2020 roku.

#chwalesie #dieta #polska #weganizm #czujedobrzeczlowiek #gotujzmikroblogiem #kuchnia #jedzenie #gotowanie
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matra: hej, nie napinaj się tak. Ta Twoja teoria spoko, ale generalnie nie znalazła w moim przypadku nigdy potwierdzenia w rzeczywistości
To oczywiste, że jak się uprzesz przestawić starego psa na barfa to w końcu to zrobisz. Tak samo oczywiste jest to, że jak dorosłemu psu wychowanemu na gotowanym czy puszkach położysz nagle surowe mięso to nie będzie zainteresowany w większości przypadków ¯\_(ツ)_/¯
hej, nie napinaj się tak.


@poprostuzyj: gdzie?
no właśnie to nie jest oczywiste - jestem na grupach dla ludzi karmiących surowym, więc nie opieram swojego zdania tylko na przykładzie własnych doświadczeń i nie mam własnych teorii w tej kwestii w żadnym wypadku.
@Tervaskanto: @HansVonGrooBer: @ArekJ: @KapitanTorpeda: @lubiepepsi2137: @Nununana: dysonans poznawczy level Mirko.
Zabijanie zwierząt literalnie,podrzynanie im gardła,hodowanie na farmach przemysłowych,męczone w transporcie-moj wybór,nie robię nikomu krzywdy.
Karmienie WSZYSTKOZERNEGO psa,zbilansowana karma (nie jakimś Pedigree) -znecanie się nad psem,zgłosimy cię,jesteś jebniety.

Taki wasz obraz hipokryci.
@pokemonowa: Po prostu czuje zmianę. Ja swego czasu też #!$%@?łem same wege, bo stwierdziłem, że to zajebisty sposób na oszczędzenie hajsu.

I powiem Ci, że pierwszy miesiąc był zajebisty. Czułem się świeży jak #!$%@? skowronek. Ale fakt, po miesiącu mi się znudziło i wróciłem do mięsa. I znowu aż wszystko lepiej mi smakowało XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Badania robimy co pol roku morfologię z wymazem, a THS i kilka innych, jesteśmy też pod kontrolą dietetyka więc bez obaw.

@DawajDawaj: nie bym coś miał do diet, bo niektórzy muszą mieć. W fajna taka co trzeba z nią do lekarza chodzić
@DawajDawaj: szanuje cię opie za karmienie wege karmą psa. A ci troglodyci piszący, że nie dajesz mu wyboru nie mają kompletnie pojęcia o hierarchii w świecie. Jesteś Panem psa i robisz co chcesz. Dajesz jedzenie? Dajesz. Nikt przecież nie skarży się na ludzi którzy nie dają psowi codziennie kilograma karkówki z nosorożcami. Wiele osób daje tanią karmę jak Pedigree, a jakoś właściele tych psów nie zostali zlinczowani. No ale tak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DawajDawaj: to nie jest kwestia innego zdania deklu tylko lat ewolucji. PSY SA MIESOZERNE i Twoje zdanie nie ma tu absolutnie zadnej wagi.

Mam nadzieje, ze Cie jakis miras juz znalazl i zglosil na odpowiednie sluzby za znecanie sie nad zwierzetami.
@kiernek Jedząc wcześniej mięso też się badałem, wolę się badać i wcześniej coś wykryć, że niż później żałować. Do dietetyka chodzę od paru lat, aby wyglądać normalnie, że a nie jak ulaniec.
@eLL_Koza Proszę bardzo moje dane latają po wykopie bodaj od roku, nazwa firmy, które adres wszystko gdzies jest. Życzę powodzenia i miłego dnia wraz z Różowa i naszym Psiakiem z którym jesteśmy właśnie na spacerze.
@DawajDawaj: I jeszcze jedna wazna kwestja na ktura zaden wege nie dal mi rozsadnej odpowiedzi: jak chcesz uprawiac rosliny bez chodowli zwierzat? I od razu zaznacze ze uprawa bez nawozenia jest 6 razy mniej wydajna a 1/4 pol musi byc nieuzytkami i jest to mozliwe tylko na zyznych glebach, calkowicie syntetyczna produkcja odpowiedniej ilosci samych azotanow(a tylko to nie wystarczy) pochlonelaby ponad polowe swiatowej produkcji enerii a wiekszosc producentow w duzej