Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak miałem to deszcz je mył. Tylko szyby i światła, z rzadka rejestrację co jakiś czas zmywałem na stacji. Auto jest od jeżdżenia a nie spuszczania się nad nim.
@goferek: odkąd zaczął służyć jako weekendowa zabawka to dopiero jak sie ubrudzi. Jak jezdzil regularnie to co 2 dni( ͡° ͜ʖ ͡°) petrolhead petrolheada zrozumie, normictwo nie
@goferek: Jak miałem w miarę nowy i normalny samochód to tak średnio raz na miesiąc. Obecnego złomka nie umyłem od 2 lat, bo po co xD Inna sprawa, że tu gdzie mieszkam nie ma zimy i jest wilgotno, przez co kurz tak nie osiada a jak pada to go w miarę spłukuje i sam jestem zdziwiony, że po 2 latach niemycia wygląda lepiej niż po kilku dniach jazdy w Polsce w
@Odpaleniec: S60 ? a byś się zdziwił :D zajrzyj pod uszczelki na wysokości progu załadunkowego i te przy "trójkątach" w tylnych drzwiach ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam S70 które mimo obcierki w przeszłości nie ma nawet plamki rdzy, mam też S60 odkupione od pierwszego właściciela (rodzina) i tego jak na złość zaczyna atakować :( wiadomo, nie progi czy podłoga jak w niemieckich czy japońskich furach, ale coś