Wpis z mikrobloga

Wafa


Czyli #400km w styczniu dowodem na globalne ocieplenie. Start z Krk o 3:30 rano przy -3 stopniach, które bardzo szybko zamieniły się w -5 stopni i tak już sobie trwało to -5 przez ponad 100km. Stopy do amputacji, chyba jeszcze nigdy mi tak nogi nie zmarzły. Temperatura wydaje się pewnie dziwna dla ludzi z zachodu, a szczególnie Szczecina, gdzie w nocy mieli 8 stopni, a w dzień jeszcze więcej. Na trasie #krakow - #warszawa w ciągu dnia maks było 7-8 stopni, a głównie bardziej 5-6. No i dzień nadal krótki.

Kawałek za Piotrkowem Trybunalskim dołączył @radoslaw-szalkowski oraz @sim_co i bardzo miło było ze starymi znajomymi pojeździć. A Radek dojechał ze mną aż na Warszawę Zachodnią. Za co chłopakom dzięki wielkie.

Przy okazji historyjka o zbóju #!$%@?, co się nie bał i trening z #wahoo mi #!$%@?ł. Na 387km z 11% baterii Wahoo się wyłączyło, a po włączeniu trening przepadł. Po podpięciu do kompa też go nie ma. I tak to właśnie jest z tą elektroniką... Grunt, że trasę znałem, to do heatmapy będzie.

Sezon zapowiada się godnie. Stay tuned!

Strava

#metaxynarowerze
metaxy - > Wafa

Czyli #400km w styczniu dowodem na globalne ocieplenie. Start z Kr...

źródło: comment_Bi9yRxJIrlUO8OqMxOHQemSTdcg7Ke4o.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba jeszcze nigdy mi tak nogi nie zmarzły


@metaxy: nie myślałeś o jakiś wkładkach ogrzewających? Widziałem na alledrogo takie na baterie.
  • Odpowiedz
@sosna119: w tym wypadku nie powinno ponieważ pojawił się ekran wyłączania.

To graty ale to możliwe że wtedy reszta pójdzie z tłuszczu? Zawsze mnie to ciekawiło czy człowiek może spalić aż 4000 kcal


@EkstraCezar: możliwe, bo ludzie jeżdżą na diecie keto i jakoś dojeżdżają. Ale bynajmniej jej nie polecam, a wręcz jestem jej zdecydowanym przeciwnikiem. Wyćwiczony organizm lepiej radzi sobie z dostarczaniem energii z tłuszczu, choć węgiel jest potrzebny do spalania tegoż. Żeby nie było - normalnie jem dużo, teaz po prostu mam okres delikatnej redukcji
  • Odpowiedz