Wpis z mikrobloga

Chcę wykupić jakiś dobry hosting. Założenie jest takie, że ma być przede wszystkim dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niskie pakiety mają być tanie. Chcę postawić stronę na wordpress, a w późniejszym czasie może jakiś sklep internetowy, dlatego pod uwagę wezmę też wyższe pakiety, to co oferuja i ile kosztują, bo w przyszłości w miarę rozwoju strony i uruchomienia sklepu będę chciał przejść na coś lepszego. Co proponujecie?
#hosting #webdev #wordpress
  • 11
@fdsgvf-vfdbd jeśli Wordpress to z czystym sumieniem mogę polecić LH.pl - sam korzystam już od dłuższego czasu i gorąco polecam idealnie się optymalizuje, nie ma problemów z dostępnością i pakiety są moim zdaniem całkiem w porządku.
Z kodem rabatowym LH-20-81452 możesz mieć 20% taniej
@fdsgvf-vfdbd: to ja Ci polecę dhosting.

ja od jakiegoś czasu jak mogę ichpolecam Dobra cena, ZAJE* support, fajny model skalowania, więc w Twoim przypadku zda egzamin - zaczniesz od zwykłego pakietu ~140zł na rok (minus zniżka ode mnie) a jak się coś Ci rozwinie to będziesz podskalowywał w górę elastycznie.
Link ref: https://dhosting.pl/pp-marurb - 20% taniej (dzieli się samemu pomiędzy siebie, a nowego klienta, ja dostaję tlko 5% bo uważam, że