Wpis z mikrobloga

Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co leżą ślinią się i gapią w sufit bo może przeżyje 2 lata dłużej a nawet jeśli będzie żyć 100lat to dopóki rodzice żyją to ono będzie wegetować bo później idzie w dołek?

Jaki jest sens tego?
Nie chcę być zimny itp ale można zrobić nowe bo dziecko nie ma 25 lat tylko z 3 max

Nie lepiej takie dziecko nie wiem abortowac eutanazja czy coś

Przecież to meczarnia a pieniądze można dać zdrowemu dziecku

#gownowpis #przemyslenia #zalesie
elofrytki - Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co ...

źródło: comment_UcTy1li1D0Q3RAIma2pSdeocdmmJWhnF.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Szumny: jeśli ktoś jest świadom przed porodem że dziecko będzie warzywem albo ciężkim niedorozwojem (pardon za wyrażenie) i mimo tego decyduje się je urodzić, to powinien potem wziąć na klatę konsekwencje i nie żebrać u ludzi o kasę bo ojejku jejku maciuś nie ma mózgu.
Co innego jeśli w badaniach prenatalnych nic nie wyszło i nie było podstaw do podejrzeń chorób a dziecko się okazuje chore.
  • Odpowiedz
@Szumny: dziecko pewnie nic. Ale to nie dziecko zbiera kasę, śmiem twierdzić że dziecko to ledwo ogarnia że mu się kupę chce (albo i tego nie), to co ma do zbiórek? Zbiórki nie są na żarcie, tylko na najczęściej bezużyteczne rehabilitacje i sztuczne przedłużanie wegetacji takiego dziecka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jachnucy: a na biologii spałeś czy waliłeś konia? XD bo jakby Ci to powiedzieć, ludzie to zwierzęta. Konkretnie naczelne, ssaki. Mamy taki niemiły soft wgrany od natury - instynkty. Niektóre wykonują za Ciebie pewne rzeczy automatycznie, często poza Twoim rejestrem, części ulegasz. Ergo, w większości rzeczy nie różnisz się od zwierząt. Jeśli mi #!$%@?, że nie jesteś zwierzęciem i a ludzie nie mają wspólnego przodka z małpą, to jesteś oszołomem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: nie napisałem że likwiduje tylko że ma zapędy, sam prezydent zapowiadał że chętnie by taka ustawę podpisał ( plując na Lecha Kaczyńskiego)
  • Odpowiedz
  • 0
@nacpanazielonka po co jesz? Życie w konsekwencji istnienia prowadzi finalnie do śmierci? Po co to przedłużać? Rozmoz się i umrzyj skoro życie człowieka sprowadzasz tego co ma sens a co nie? Wybierz życie bakterii!
  • Odpowiedz
@elofrytki: bo jak dzieciak umrze, a zrobi to na 100% i to niedługo, to nikt nie poprosi rodziny o oddanie zebranych setek tysięcy, bo nie wypada
w ten sposób sobie życie ustawili na tragedii dzieciaka który nic tylko męczył się parę lat jako warzywo
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje:

dlatego właśnie aborcja w przypadku stwierdzonych ciężkich wad płodu powinna być legalna.

Co za bzdura. Podczas takich badań dość często dochodzi do różnego rodzaju pomyłek. Nie ma takiego badania i nigdy nie będzie, które jednoznacznie stwierdzi, ponad wszelką wątpliwość ciężkie uszkodzenie "płodu".

A nawet jeśli by było, to dlaczego mamy pozwolić na zabijanie chorych dzieci? Czy tak samo zechciałabyś zabijać urodzone już dzieci, które są bardzo chore? To może zabić
  • Odpowiedz
@elofrytki:

Jaki jest sens tego?

Nie chcę być zimny itp ale można zrobić nowe bo dziecko nie ma 25 lat tylko z 3 max

Jak ci kiedyś dziecko zachoruje i lekarz stwierdzi, że zostało mu 3 lata życia, ale jak się postarasz i zdobędziesz pieniądze na nowe lekarstwo, to jest szanasa na 6, albo i więcej, to może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Prawda- z takimi tezami jak u OP nie dyskutuję. Chociaż muszę przyznać, że cierpienie tych dzieci mnie przeraża. Aborcja chorego dziecka to jedno, a zabicie urodzonego już to chyba inny level. Argument „zrobić nowe” chyba najbardziej mnie #!$%@?ł...
  • Odpowiedz