Wpis z mikrobloga

Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co leżą ślinią się i gapią w sufit bo może przeżyje 2 lata dłużej a nawet jeśli będzie żyć 100lat to dopóki rodzice żyją to ono będzie wegetować bo później idzie w dołek?

Jaki jest sens tego?
Nie chcę być zimny itp ale można zrobić nowe bo dziecko nie ma 25 lat tylko z 3 max

Nie lepiej takie dziecko nie wiem abortowac eutanazja czy coś

Przecież to meczarnia a pieniądze można dać zdrowemu dziecku

#gownowpis #przemyslenia #zalesie
elofrytki - Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co ...

źródło: comment_UcTy1li1D0Q3RAIma2pSdeocdmmJWhnF.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
Był już taki jeden, argumentował dobrem narodu i jego zdrowych jednostek. Wstyd się.


@Hohaj: tu nie chodzi o "czystość" genetyczną czy coś takiego, a dobro jednostek. Ja wolałbym nie żyć niż być ciężarem całe moje życie dla kogoś
  • Odpowiedz
@elofrytki: W przypadku, gdy nie ma szans na wyjście ze stanu wegetatywnego, to zgadzam się- eutanazja powinna być w 100% legalna. Jeżeli istnieje jednak jakakolwiek szansa na normalne funkcjonowanie, to zdecydowanie takie zbiórki mają sens.
  • Odpowiedz
@Harmonia ciekawe jak natura sobie z tym radzi? Negatywne mutacje są negatywne. ¯_(ツ)_/¯

Nic na siłę. Jakbyś nie chciał być humanitarny i tak sa moment y w których trzeba podjąć tzw. trudną decyzję.
  • Odpowiedz
@milniexx miałem znajomą która poświęciła całe życie do podtrzymywania życia córki przez 50 lat w łóżeczku bez sensownej komunikacji po prostu wegetacja . Gdzie jest sens takiego cierpienia ?
  • Odpowiedz