Wpis z mikrobloga

Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co leżą ślinią się i gapią w sufit bo może przeżyje 2 lata dłużej a nawet jeśli będzie żyć 100lat to dopóki rodzice żyją to ono będzie wegetować bo później idzie w dołek?

Jaki jest sens tego?
Nie chcę być zimny itp ale można zrobić nowe bo dziecko nie ma 25 lat tylko z 3 max

Nie lepiej takie dziecko nie wiem abortowac eutanazja czy coś

Przecież to meczarnia a pieniądze można dać zdrowemu dziecku

#gownowpis #przemyslenia #zalesie
elofrytki - Czy was też #!$%@?ą zbiórki pieniędzy na dzieci z mózgiem na wierzchu co ...

źródło: comment_UcTy1li1D0Q3RAIma2pSdeocdmmJWhnF.jpg

Pobierz
  • 93
dlatego właśnie aborcja w przypadku stwierdzonych ciężkich wad płodu powinna być legalna.


@dobrzecisiewydaje: @Piottix: @elofrytki: Przecież jest legalna w Polsce. Serio obchodzą was państwa w których aborcja w takim przypadku jest nielegalna skoro mieszkacie w Polsce? A może wam się #!$%@?ło, że teraz nie walczy się o prawo do aborcji w ciężkich przypadkach, a o aborcję na życzenie jak w Czechach?
Trochę empatii, dziecko jest chore, ale to nie zmienia faktu, że rodzice dbają o nie, kochają je i chcą dla niego jak najlepiej, co w tym złego? Ktoś ci każe płacić?


@DrMiranda: Tak, z moich podatków idzie utrzymanie bezużytecznego dla społeczeństwa osobnika, który powinien zostać wyeliminowany zanim się urodził. Oprócz tego trzeba go pewnie jeszcze leczyć z pieniędzy podatników.

Trzeba pomyśleć zanim się urodzi coś takiego. Po to jest aborcja, by
ty zwierzaku #!$%@?, wiesz co nas odróżnia od zwierząt? To że jesteśmy rozumnymi istotami którą #!$%@? nas empatia i każdy ma prawo do życia, jeśli ci się podoba mordowanie niepełnosprawnych to III rzesza była była by idealnym miejscem dla ciebie.


@Jachnucy: czego ty nie rozumiesz w moim komentarzu? Ja pisałem ze swojej perspektywy. Jeżeli miałbym być całe życie ciężarem dla innych i sam właściwie byłbym warzywem to co to za życie