Wpis z mikrobloga

@slodziak:
W sumie to c--j mnie to obchodzi cytując klasyka - „nie wiem po co o tym mysle” xD, ale bawi mnie ta lewicowa otoczka jej tolerancji gdy kobieta jest ewidentna rasistką z kompleksami. Może nie miała takiego brania w Polsce i teraz sobie to odbija w Chinach.
  • Odpowiedz
Naprawdę sądzicie że laska, która przelewa każdą minutę swojego życia w 5 portali społecznościowych przejmie się, że ktoś podaje to dalej?
  • Odpowiedz
@slodziak: Wiele lasek, ale typów też, nie jest rozwiązłych bo mają jakiś niesamowity popęd seksualny czy jakieś super branie albo coś tego rodzaju. Dlatego, że jak mają te niewiele lat muszą być posłuszni, grzeczni, mało im wolno, muszą odgrywać swoją rolę przed rodzicami, sobą, innymi. Jak młodzież wyjedzie do innego miasta studiować na przykład, to zwolnienie tej smyczy powoduje nieprzemyślany s--s, n-------i, chore akcje. Czemu? Niektórzy potrzebują złapać trochę jakoś
  • Odpowiedz
wrzucila kiedys na instagrama tlumaczenie. W skrocie: shitpostowala po duzej ilosci alkoholu. Wiekszosc z tego co pisala to byly totalne bzdury ktore nigdy nie mialy miejsca.


@Zhukov: A co miała powiedzieć XD
  • Odpowiedz
Wiele lasek, ale typów też, nie jest rozwiązłych bo mają jakiś niesamowity popęd seksualny czy jakieś super branie albo coś tego rodzaju. Dlatego, że jak mają te niewiele lat muszą być posłuszni, grzeczni, mało im wolno, muszą odgrywać swoją rolę przed rodzicami, sobą, innymi. Jak młodzież wyjedzie do innego miasta studiować na przykład, to zwolnienie tej smyczy powoduje nieprzemyślany s--s, n-------i, chore akcje. Czemu? Niektórzy potrzebują złapać trochę jakoś swoiście interpretowanego "brudu",
  • Odpowiedz