Wpis z mikrobloga

@Dymass: nawet nie chcę xD
takie patusy na ścigaczach to największe raki, #!$%@?ą w mieście, wymuszają pierwszeństwo, jeżdżą bez kurtek i rękawic w klapkach, a potem narzekają, że "patrz w lusterka"
  • Odpowiedz
@Eredin: o boże tak xD albo >jak zgine na motocyklu to się nie smuc bo ja się uśmiechnąłem robiąc to co kochałem xDDDD
JUŻ WIDZĘ USMIECHNIETEGO TYPA KTÓRY LECI NA LATARNIE XDDD
ALBO PŁACZ W KOMENTARZACH ŻE KTOS POWIE MOTOR A NIE MOTOCYKL XDD I ZAZWYCZAJ TO OSOBY KTÓRE NAWET SKUTERA NIE MAJA XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Michael_Scott:
Zrozumcie dzbany, że motocyklista to nie to samo co idiota któremu rodzice kupili "motór" bo ich stać.

Typowy wykop jest typowy. Każda różowa to dupodajka, każdy przeciwnik pisu to lewak, a każde piwo to oznaka zaawansowanego alkoholizmu.

Tfu na was i na ciebie atencjuszu. Przez takich podludzi nie wchodzę już na nocną
  • Odpowiedz
ALBO PŁACZ W KOMENTARZACH ŻE KTOS POWIE MOTOR A NIE MOTOCYKL


@Nekrolog: MOTO TO MASZ POD MASKĄ ALBO W PRALCE XDDDD O jak ja to uwielbiam, jako właściciel motocykla mówię na niego zarówno motocykl jak i motor i jakoś nie ubyło mi RiGCZu ani niczego, a niektórzy się tak spinają jakbym krzywdził ich matkę.
  • Odpowiedz
  • 4
@nototenteges tsoooo XD no ale to jest jeszcze niegrozne jakos specjalnie. Jednak na tym fanpagu co wrzucilem promuje sie filmy gosci #!$%@? po grubo ponad 2 paki miecy autami. Potem dzieciarnia sie naoglada i kupi na pierwsze moto litra "bo zapas trza miec i przeciez nie bede odkrecal" XD
  • Odpowiedz