Wpis z mikrobloga

@wioseneczka: #!$%@? to da globalnie bo miliony Chinczyków, Hindusów i innych bieda-gówno-społeczeństw, których jest 1000000x więcej niż "czystych i światłych europejczyków" wyleje morze gówien, chemikaliów, metali ciężkich i plastiku do oceanu i wyemituje pierdyliardy ton szkodliwych gazów do atmosfery. Dziękuję dobranoc. Dlatego będę jeździł 5 litrowym dieslem v8, palił wynglem i #!$%@?ł żarcie w plastiku, bo mi tak wygodnie i bo mogę. A danie najlepiej smakuje jak co najmniej 2
  • Odpowiedz
@wioseneczka: ja #!$%@?, piewca ekologii, a korzysta z telefonu robionego 100% w Chinach - kraju, który najbardziej zatruwa naszą planetę xD wyprodukowanie jednego ajfona to tyle syfu, ile 5 lat jeżdżenia i kopcenia starym dieslem
  • Odpowiedz
@wioseneczka: chcesz ratować środowisko, bardzo popieram i większość rzeczy z tej grafiki sam robię. ale no k**, jeden ajfon to ponad tona wyemitowanego CO2 z przestarzałej, chińskiej fabryki. chcesz dbać o środowisko - europejskie marki - Nokia, lub koreańskie - LG czy Samsung.

nawet jeżdżąc dieslem, #!$%@?ąc mięso, nie robiąc nic z Twojej listy, jest się bardziej ekologicznym niż ty. tfu na pseudoekologów lecących za modą.
  • Odpowiedz
@wioseneczka: oho, ktoś tu łyknął bajeczki od bogaczy mówiących innym jak mają żyć. Pojedynczy konsument ma gówno a nie carbon footprint i to korporacje należy zmusić do przerzucenia się na bardziej ekologiczne metody produkcji dóbr zamiast zaczynać od siebie, bo to nic nie daje.
  • Odpowiedz
@metal_meltdown: Posiadanie telefonu i ograniczanie plastiku jest lepsze niż posiadanie telefonu i nieograniczanie go.
Jeden telefon mam od 4 lat, nie kupuje co roku nowego tylko wtedy, kiedy stary się zepsuje.
Ale się zesrałeś XD ha tfu
  • Odpowiedz
Nie rozumie dlaczego mam kupować jakieś podgnite gówno w normalnej cenie, bo to ekologia. Czyli mam paść sprzedawcę swoim kosztem. Niech przeceniają produkty to będą klienci.
  • Odpowiedz