Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: Skoro jesteś ekologiczny to chwała ci i jeśli serio dużo robisz, mało mówisz to możesz być z siebie dumny. Problem z tą pania jest taki, że narzuca ona innym jak mają się zachowywać, co jest i mówi o takich problemach które dla większości Polaków zwyczajnie nie są na pierwszym miejscu (mowa tutaj o krowach mlecznych które mają przesrane zyciowo ze względu na swoją płeć, kiedy większość ludzi w tej zasranej
Ponadto idiotprawakom się wydaje, ze jak jestem ekologiczny to mam żyć jak jaskiniowiec i nic nie emitować


@ZaplutyKarzelReakcji: ja ci powiem tak, najgorsze jest to pieprzenie o zmniejszaniu emisji, a jednocześnie zwiększenie konsumpcji. Nic się nie robi ze sprzętem którego nie da się naprawić czy rzeczami których nie da się zrecyklingować. Nawet produkuje się ich więcej. Zobacz na torebki papierowe z częścią plastikową, tetrapacki, opakowania z wstawkami z aluminium.

Koniec końców
@kezioezio: jestem za całkowitą rezygnacją z plastikowych słomek czy też za wprowadzeniem kaucji za plastikowe butelki. Problem z tą panią polega na tym, że sama krytykuje loty samolotem, a nawet chce, żeby były droższe i żeby przez to większość ludzi przesiadło się na inny środek transportu (nie uważam tego za zły pomysł), a później sama latając czy to z Brukseli do Polski samolotem, czy też na różnego typu wakacje w odległe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tobie wmawiaja nie jedz mięsa bo niezdrowe nie na czasie itp, ale już tak zwane elity robią to co chcą i jedzą co chcą. Teraz wszędzie słychać nie latać bo to wytwarza największą ilość co2 ale Jan oni gdzie jadą to tylko samolot. DiCaprio wielki obrońca przyrody na rozdanie nagród za ochronę przyrody przyleciał sowim odrzutowcem. I to jest hipokryzja @kezioezio:
@ZaplutyKarzelReakcji:
OMG, dokładnie.
Ja nie rozumiem tego wyśmiewania ekologii. To takie złe, że ktoś promuje używanie wielorazowych, nieplastikowych worków na warzywa w sklepie? Że ktoś promuje rezygnowanie ze słomek? Fakt zaśmiecania naszej planety naprawdę negatywnie na nią wpływa.
Chciałabym, żeby każdy przemyślał, jak może zmienić swoje postępowanie i wdrożył to w życie,bo to żaden wysiłek, a może za 50 lat będzie normalnym zachowaniem.
Wiadomo, ze gdyby Spurek nie poleciala do Wietnamu to ten samolot bez niej by nie wystartowal, a te 8,6mln g CO2 nie wydostałby się do atmosfery xD


@kezioezio: czyli jedyną rzeczą która zanieczyszcza środowisko są prywatne samochody? Bo elektrownie, samoloty, pociągi, autobusy, statki i bóg wie co jeszcze "i tak będą jeździć"? Co za kretyńskie podejście do problemu...

Nie chodzi mi o to że mamy siedzieć w piwnicy 75lat ale pisanie