Wpis z mikrobloga

@kezioezio: Chodziło mi o to, że nie kupuję słomek mimo, że zostały wyprodukowane tak, żeby zmniejszyć popyt na nie a co za tym idzie podaż.

Sorry, ale jak ktoś z siebie robi ekologiczną świętą to argument, że samolot i tak by poleciał to nie jest żaden argument. Równie dobrze mogła pojechać pociągiem w Bieszczady. A tak linie lotnicze widzą, że jest duży popyt na takie loty i mogą w przyszłości zrobić
@Harmonia: Mnie najbardziej #!$%@?, jak ktoś na forum publicznym powie, że powinniśmy ratować środowisko, a później takie barany robią obrazki pic rel, i szukają "HIPOKRYZJI".

"O, powiedziała, że trzeba ratować planetę, a ma słomkę w drinku"
"Mówiła, żeby być eko, a jeździ samochodem"
"Mówiła o produkcji CO2 a sama pierdzi"

I za każdym #!$%@? razem, 0-1, albo jesteś #!$%@? eko, albo jesteś hipokrytą XD
@kezioezio: W sensie, że jeśli 4 chłopa gwałci jakąś dziewczynę to mogę wbić jako piąty, bo tak czy siak zostanie zgwałcona? Widzę, że lewacy też w formie.
@wokub:

W sensie, że jeśli 4 chłopa gwałci jakąś dziewczynę to mogę wbić jako piąty, bo tak czy siak zostanie zgwałcona? Widzę, że lewacy też w formie.


Błagam XDDDD
@kezioezio: Wiem, że to dosyć daleki wybieg, no ale Twój post też nim jest. Gościówa mimo, że mówi o ekologii sama dokłada cegiełkę w drugą stronę. Tyle w temacie. I choćbyś #!$%@?ł nie wiadomo ile xD, tego nie zmienisz.