Wpis z mikrobloga

I wierz mi, mam z tego prawdopodobnie większy ubaw niż was dwóch ma ze mnie.


Ależ ja naprawdę wierzę. Portowa kurtyzana pewnie nie wytrzymuje ze śmiechu myśląc o wiernych żonach. Ktoś bez honoru nie zrozumie kogoś z honorem, to absolutnie normalne.

PS. Tylko się nie udław że śmiechu, czytając, np. o lekarzach bez granic, albo o frajerach z byłej Jugosławii, którzy zostawali pod ostrzałem artylerykskim w Sarajewie.

@Strahl:
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Absolutnie szanuje wszelką pracę wolontaryjną - sam na studiach udzielałem się we wszelkich wolontariatach w ramach IFMSA. Cenie i szanuje. Ale to inna kategoria wolontariatu niż dawanie się dymać we własnym kraju, bo ktoś ci biedny chłopie panszczyzniany wmówił, że tak trzeba. Zupełnie inna. I z tej się śmieję i będę się śmiał, bo tu trzeba wyłącznie współczuć.
  • Odpowiedz
No to tak jest teraz, tylko etat 40 godzin, w tym 18 lekcyjnych. To w końcu chcesz podwyższać czas pracy nauczycielom czy obniżać.


@Asd15: Nie chcę ani podwyższać, ani obniżać(tym ile realnie jest w stanie przepracować nauczyciel przy tablicy, żeby się nie zajechać niech zajmą się eksperci). Chcę natomiast aby warunki zatrudnienia nauczycieli były klarowne i wtedy naprawdę będzie wiadomo ile i jak pracuje nauczyciel. A konkretnie rozchodzi się o rozliczanie tego czasu poza tablicą, bo zupełnie inaczej to wygląda z perspektywy osoby spoza szkoły, a inaczej nauczyciela.

Nauczyciele ciągle narzekają jacy to zapracowani, jak nie wiadomo ile pracy mają, że rady, że spotkania, a to, że trzeba klasówki i ile to czasu nie zajmuje - ciągły lament.
Natomiast obraz nauczycieli jaki wyniosłem ze swojej edukacji i obraz jaki wyłania się obserwacji jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@y0da: Nic nie trzeba czarować. Wystarczy uciąć finansowanie patologii z 500+ i przestać wspierać kopalnie. Kilkadziesiąt miliardów lekką ręką się znajdzie. Znalazłyby się pieniądze zarówno na godziwą służbę zdrowia, jak i na edukację.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Jeżeli nie widzisz róznicy między pomocą medyczną z racji konfliktu zbrojnego czy epidemii a orce w kraju który własnoręcznie doprowadził do ruiny własną ochronę zdrowia a teraz liczy, że będę swoją personą łatał niekompetencje rządzących błaznów, to tak, masz rację - silniejsze poczucie misji czuje chociażby wobec Republiki Kongo niż wobec tekturowego chlewu. I na szczęście mam do tego pełne prawo. Tak jak ty masz prawo do tego, żeby
  • Odpowiedz
A czy koszta byłby sporo wyższe - tak byłby, ale nie są to aż takie koszta. Wystarczy zrezygnować z jednego zasiłku czy trwonienia kasy np na: polski samochód elektryczny czy przez 30 lat budować elektrownie atomową.


@mango2018: Coś z czymś się zgadzam w 100%, ale doskonale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że tak nie będzie. Sam głosowałem na Konfę, ale póki nie stanie się coś drastycznego to wybory będą
  • Odpowiedz
Ale masz świadomość, że problemy naszej Służby Zdrowia są charakterystyczne dla wszystkich byłych demoludów, od Łotwy, po Słowenię? To do kogo masz pretensje? Do Stalina, Churchilla i Roosevelta? Nikt sobie komunizmu tu po wojnie nie wybierał, a niestety, 90% bolączek w naszych krajach, ma właśnie taką genezę i nie mam tu na myśli wyłącznie opieki zdrowotnej.

A co do prawa... Oczywiście, że je masz. P---------a jest legalna, a w Deutschland to już
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2:

Ale masz świadomość, że problemy naszej Służby Zdrowia są charakterystyczne dla wszystkich byłych demoludów, od Łotwy, po Słowenię? To do kogo masz pretensje? Do Stalina, Churchilla i Roosevelta? Nikt sobie komunizmu tu po wojnie nie wybierał, a niestety, 90% bolączek w naszych krajach, ma właśnie taką genezę i nie mam tu na myśli wyłącznie opieki zdrowotnej.


Zasadnicze pytanie brzmi: co mnie to obchodzi? To już absolutnie nie jest mój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Planeta_odebete2: wiesz co, właśnie otworzyłem pierwszy raz twój profil, przyznam, że trochę się bałem. Nie zaskoczyło mnie to co tam zastałem, natomiast mam serdeczną prośbę - wrzuć mnie na czarno i nie pisz więcej nic w moim kierunku, bo się brzydzę. Miło było, ale mi się znudziłeś. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci z całego serca, żebyś kiedyś zmadrzał.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: > Natomiast jest was ok. 1000 osób rocznie. To garstka, bez znaczenia. Damy radę i bez takich.

No tak xd
Co to jest 1000 osób rocznie przy kończących 3500 osobach ten kierunek rocznie
Drobniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz