Wpis z mikrobloga

uzerania z takimi idiotami


Kolego, ale idiota to ciężki stopień upośledzenia, a wcześniej pisałeś, że mam lekki... To jak ty się chciałeś dostać na ambitną speckę, skoro cię anon z internetów, w dodatku niemedyczny, zagina? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Strahl:
  • Odpowiedz
@ediz4:

Nie pamiętam jak tytuł miał ten film Tarantino, w którym był wątek czarnych niewolników. Pamiętasz postać uwolnionego murzyna, który pełnił nadzór nad resztą swoich czarnych braci? Gość tak bardzo odcinał się od swych podwładnych, że stawał się karykaturalnie "biały". Traktował niewolników jeszcze bardziej nieludzko, w sposób przerysowany przybierał pozę "Pana". Tak właśnie widzę @Strahl, nabijającego się ze swoimi Deutsche freinden z braku MRI w jakimś powiatowym mieście. Bardzo chciałby
  • Odpowiedz
Jestem prawie pewien, że tak nie powiedziałem. Mogłem natomiast powiedzieć, że procentowo zarobki powinny się zgadzać(może procent powinien być odrobinę wyższy, bo koszty kształcenia są podobne na terenie całej UE) - to jak najbardziej.


@Strahl: Co to niby znaczy procentowo. Wielokrotnie twierdziłeś wprost że Polska be bo w tam i tam płacą więcej. Nigdy nie brałeś pod uwagę ani poziomu zarobków w innych zawodach ani wartości nabywczej. Siedź tam zatem i
  • Odpowiedz
@ediz4:

Nie ma tam w Niemcach ichniego wykopu gdzie ich będziesz chwalił?


Tam nie bede mogl namawiac polskiej mlodziezy do wyjazdu z kraju, a to mi wychodzi na wykopie calkiem niezle. Poki co pomoglem sie nostryfikowac pieciu lekarzom i liczba rosnie. Bywam na reddicie - ale tam jest zbyt lewo nawet jak na moje mozliwosci. :)

Wielokrotnie twierdziłeś wprost że Polska be bo w tam i tam płacą więcej.


Wielokrotnie to
  • Odpowiedz
Tam nie bede mogl namawiac polskiej mlodziezy do wyjazdu z kraju, a to mi wychodzi na wykopie calkiem niezle. Poki co pomoglem sie nostryfikowac pieciu lekarzom i liczba rosnie. :)


@Strahl: A ja 70 pomogłem wrócić do kraju.

Natomiast wiem, ze w Polsce nic sie nie zmieni w kontekscie ochrony zdrowia - dla tego systemu nie ma juz ratunku, to rownia pochyla, bedzie tylko gorzej....

To po co ten płacz na
  • Odpowiedz
@ediz4:

Tak, tak a krowy latają. Prawda jest taka że masz to w dupie dopóki rządzi twoja partia. Wtedy wszystko w służbie cacy.


Ja nie mam swojej partii. Nie głosuje - wasz cyrk, wasze małpy. Nie lubie PiSu za to, co prezentuja soba swiatopogladowo i to ich propaganda dotknęła mnie osobiście - natomiast od dziesiecioleci w Polsce panuje bagno i wszyscy sa siebie warci i wszyscy traktowali ochrone zdrowia tak jak
  • Odpowiedz
Ja nie mam swojej partii. Nie głosuje - wasz cyrk, wasze małpy. Nie lubie PiSu za to, co prezentuja soba swiatopogladowo i to ich propaganda dotknęła mnie osobiście - natomiast od dziesiecioleci w Polsce panuje bagno i wszyscy sa siebie warci i wszyscy traktowali ochrone zdrowia tak jak traktowali. Nie wplataj tutaj wojenek PiS/PO, bo mnie one nie interesuja, to zupelnie nie moja bajka.


@Strahl: A to bardzo ciekawe. Czyżbyś nie
  • Odpowiedz
@ediz4:

Ludzie którzy pogardzają swoich pochodzeniem są w innych krajach pogardzani.


Nigdy nie wstydzilem sie swojego pochodzenia - zawsze mowie, ze jestem Polakiem, prawactwem w wersji "majtki we flage" gardze tak samo polskim jak i niemieckim, francuskim czy brytyjskim, bo wyborca PiSu i AfD to ten sam gatunek zwierzaka, narodowosc ma tu role drugorzedna. Natomiast jezeli ktos mnie zapyta, co sadze na temat Polski i pracy w Polsce, to odpowiedz bedzie
  • Odpowiedz
Super projekcja, milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na oczy mnie nie widziałeś, ale wiesz o mnie wszystko.


@Planeta_odebete2: Powiedział błazen, który od dwóch dni próbuje mnie bezskutecznie obrażać. Buzia na kłódkę, wolę porozmawiać z kolegą - z którym co prawda mam zupełnie odmienne wizje świata, ale który potrafi trzymać minimalny poziom dyskusji i nie sprowadzać jej swoją obecnością do rynsztoka.
  • Odpowiedz
@ediz4: Moze mialbym jakies wyrzuty sumienia z tego tytułu, gdyby orzełkowe prawactwo nie robiło tego samego wobec wielu różnych grup społecznych. ;)
  • Odpowiedz
@Strahl:

Przepraszam, ale to ty wyżej raczyłeś mnie następującymi epitetami:
-idiota
-zwierzę
-upośledzonym umysłowo
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja tylko nazwałem twoją moralność, tym czym w gruncie rzeczy jest. Tylko tyle. Rozumiem, że boli. Sam rozumiesz, dlaczego. Nie dąsaj się, bo sam pierwszy wyciągnąłeś miecz (wbrew temu co sugerujesz, nigdy cię nie
  • Odpowiedz
Moze mialbym jakies wyrzuty sumienia z tego tytułu, gdyby orzełkowe prawactwo nie robiło tego samego wobec wielu różnych grup społecznych. ;)


@Strahl: Czyli - a u was murzynów bijo. Nie wygląda to dobrze z ust niby elity
  • Odpowiedz