Wpis z mikrobloga

@ediz4: Dlatego zmieniłem kraj na taki, który bardziej mi odpowiada pod wieloma względami - po cóż się męczyć. Prawda jest też taka, że Polsce brakuje kilkudziesięciu lat przemian społecznych które zachodziły na zachodzie - chociażby względem otwartości i tolerancji wobec mniejszości, ale na szczęście w niektórych sferach w miarę szybko nadgania. Czasem niestety wręcz karykaturalnie, ale każda skrajność jest karykaturalna. :)
  • Odpowiedz
że Polsce brakuje kilkudziesięciu lat przemian społecznych które zachodziły na zachodzie - chociażby względem otwartości i tolerancji wobec mniejszości,


@Strahl: No to żeś mnie rozpierdzielił. Akurat ten argument kompletnie z tyłka - ani nie jest ważny, ani nie ma z tym większego problemu. Dobrze to mówi o kogoś ideologicznych zaopatrywaniach. Ja akurat bym postawił na gospodarkę
  • Odpowiedz
@ediz4: Widzisz, dla ciebie nie ma w tym większego problemu - dla wielu ludzi jest to kwestia bardzo ważna, tym bardziej, że kwestie społeczne to rzecz która wychodzi w ogromnej mierze oddolnie. (no, może poza ustawowym batożeniem gejów)

Spadam do książek, dzięki za konwersacje, mimo, że różnica poglądów jest diametralna i nie obyło się bez nieprzyjemności, ale w akceptowalnych granicach - miłego wieczoru. :)
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Patrzę, i widzę dokładnie ten sam link który ci wkleiłem, w którym mnie obrażasz po tym jak się zbłaźniłeś i zabrakło ci jakichkolwiek merytorycznych argumentów. Czyli klasycznie w twoim wykonaniu, ot, typowe zachowanie majtkowego patrioty. Sio w końcu, bo się przykleiłeś jak gówno do podeszwy.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Widzisz - to, że moderacja na wykopie jest upośledzona wiadomo od dawna. Po prostu do siebie pasujecie. Ja niczego nie zgłaszam, niech ludzie wiedzą, jaki poziom reprezentuje sobą majtkowe prawactwo.
  • Odpowiedz
@Strahl:

Bo nazywanie kogoś

-zwierzęciem
-idiotą
-upośledzonym umysłowo

Jest zgodne z regulaminem i zasadami dyskusji, Roksanko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pięknie ci nerwy puszczają, gdy tylko złapać cię na kłamstwie/ramciamciam z logiką/specce, na którą się nie udało dostać

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Meh. Potrzebowałbyś nieco więcej, żeby mnie naprawdę wyprowadzić z równowagi - ja tylko stwierdzam fakty, nieco bolesne i szorstkie, ale ciągle fakty. Ze zwierzeciem, przyznam rację, trochę przegiąłem - mamy border collie, jest całkiem inteligentny. Nie chciałem obrazić naszego psa.
  • Odpowiedz
@Strahl:

Ty musisz mieć jakieś straszne kompleksy. Przyłapać cię na jakimkolwiek błędzie i popadasz w frustrację, niczym Seba spod bramy. Udowodniłem ci np. błąd w rozumowaniu na temat rzekomego "zrujnowania przez Polaków swej służby zdrowia", pokazując jak to wygląda w innych byłych demoludach. Stanąłeś w logicznym kozim rogu i piana pociekła z ust. Tak jest za każdym razem. Piszesz, że JA umrę 8lat przed kolegami z zachodu, ale patrząc na twój
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Z erystyki szopenhauera masz piątkę - widać, że radę którą ci ostatnio udzieliłem wziąłeś sobie do serca, aż za bardzo. :)

Tylko jak sprawić by Roksanka zrozumiała kim jest z, skoro hajs się zgadza, a moralność jest mało wymierna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie wiem, zapytaj brata jak już o nim wspomniałeś. Nie dość, że polska roksanka w majtki z orzełkiem, to jeszcze za całe sześć
  • Odpowiedz
@Strahl:

I jeszcze jedna, muszę przyznać, zabawna sprawa. Porównujesz majtki z orzełkiem, do realnych działań na rzecz społeczności. Społeczności, która dała Ci szansę być, kim jesteś, a której ty pokazałeś wielkiego faka, gdyż wolisz dławić się zagranicznym siurakien, w imię większej kasy na koncie
  • Odpowiedz
Roksanka nie rozumie, czym się różni robienie łaski od bycia listonoszem.


@Planeta_odebete2: Zważywszy, że pracuje w tym samym zawodzie co twój brat, porównanie powinno raczej brzmieć: ja jestem roksanką pracującą w burdelu, ale z klientami na poziomie gdzie płacą mi normalnie za moją pracę, zaś ludzie tacy jak twój brat są tanią dziwką w bramie przy ukraińskiej granicy ciągnącej druta za sześć euro na godzinę w dużo większej ilości żeby wyrobić
  • Odpowiedz