Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kir91: to nie wszystko, możesz chudnąć, ale dostać efektu skinny fat, trudno redukowalny tłuszcz, jak np. to co masz pod pachą, na klacie, boczki likwiduje skutecznie keto... lub liposukcja :D
trudno redukowalny tłuszcz, jak np. to co masz pod pachą, na klacie, boczki likwiduje skutecznie keto


@jvmaxxjv: wystarczy deficyt kaloryczny, niezależnie od tego co się je. Spalasz więcej niż pochłaniasz, to w końcu zniknie. Choć może na keto szybciej. Podobno cardio przed śniadaniem też pomaga, raczej tego się będę trzymał jeśli już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Kir91: zawsze szczery szacunek dla ludzi, którzy kończą z tym upadlającym nałogiem. Uwierz mi, mam wiele wspólnego z alkoholem, widziałem upadki i wzloty. Sam może nigdy nie byłem uzależniony, choć sam do końca nie wiem. Na ten moment wypiję alko kilka razy do roku, polecam ten stan. #!$%@? z tym, że moje życie towarzyskie praktycznie nie istnieje, na moją prośbę, nikt mnie nie odrzucił, wręcz przeciwnie.
@Kir91: Dobra robota stary! Ja od wrzesnia nie pije, a omal nie #!$%@? sobie zycia przez alkohol, a teraz? Jest fantastycznie, jutro moj pierwszy sylwester bez grama alko, bez jakiejkolwiek uzywki. Nigdy w zyciu nie czulem sie lepiej! Powodzenia cumplu
@Kir91: przerabiałem praktycznie to samo. W ponad rok po odstawce alkoholu ( na fazie objadałem sie zwykle jak swinia) zjechałem ze 106kg do 80, bez diety i cwiczen. Niestety alkohol to podstepna #!$%@? i po ponad 1,5 rocznej przerwie znów zacząłem chlać i wrócilem praktycznie do puktu wyjscia. Takze uważaj i powodzenia!
Pierwsze tygodnie bez wódy były ciężkie, egzystencjalnej pustki nie mogłem zalewać drinkami, moje życie towarzyskie przestało istnieć.


@Kir91: to jest w tej #!$%@? Polsce najsmutniejsze, że jak nie pijesz alkoholu, to zostaje ci samotność...