Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kir91: w twoim przypadku było warto rozstać się z alkoholem, bo byłeś alkoholikiem. Ale po co taka porada dla normalnych ludzi, którzy piją okazyjnie, nie do urwanego filmu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kir91: Co robisz na statku? :) Kontrakt to dobry moment na regulację stylu życia. Gratulacje! Utrzymaj dobre nawyki na lądzie.
nie zesraj sie, jak on jest dla ciebie ulany jak świnia to współczuję zaburzonego obrazu zdrowego człowieka. Pewnie nie umiesz przejść obok lustra nie sprawdzając czy nie wyglądasz grubo.


@kubelek_klasik: ale czy to jego wina? Sam mam mocno spaczony i wyśrubowany obraz idealnej sylwetki - jestem tego świadom. Z drugiej strony zobacz co nas atakuje z reklam i zdjęć na każdym kroku. Nie ma tam gości nawet z lekkim brzuchem -
@Kir91: Okej szacun za zmiany przemiany i tak dalej, ale zejść do 1 cyfrowego bf nie zejdziesz xd ciężko to zrobić licząc kalorie, mając dopiętą dietę, dużo ruchu zero stresu jeśli jesteś naturalem a myślisz, że jako random bez wiedzy to zrobisz w rok z ulańca 30% bf xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kir91: też tak mam że fajka jestem w stanie zapalić tylko po większej ilości alko. Dobrze ze to zwiększa kaca, więc nie robię tego częściej niż raz na 2-3 miechy xD

Ogólnie picie do odcinki to przesada. Jakby film urwał mi się częściej niż raz w roku to też uznalbym że coś się dzieje
@jvmaxxjv: keto to gówno, a bez konsultacji z kimś w temacie i badań aby sobie #!$%@? gospodarke hormonalną
może jeszcze powiesz że ten no, keto na stałe wprowadzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kir91: efekty gituwa, wejdź na iifym, liczenie kalorii i będzie ładnie sobie leciało
jesteś marynarzem?


@polowczyk: pracuję na statku

est w tej #!$%@? Polsce najsmutniejsze, że jak nie pijesz alkoholu, to zostaje ci samotność...


@Jestembogaty: akurat ostatnie 5 miesięcy spędziłem poza Polską, na statku wycieczkowym, na którym pracuje.

czym się zajmujesz w życiu ze tak balujesz i latasz po swiecie?


@readme_txt: pracuje na statku wycieczkowym, który pływa sobie po Karaibach

tylko powiedz jedną rzecz, po ki #!$%@? robiles sobie te foto po
@Kir91: nie zejdziesz poniżej 10%, teraz masz ponad 20% lekko, a z samej diety ciężko będzie po prostu zjechać z kcal, bo nie da się tego robić w nieskończoność, bez dużej ilości cardio.
@jvmaxxjv:

gdybym dołożył do tego ćwiczenia, tak jak Ty masz tylko ćwiczenia, to dziś byłbym bogiem ;)

Typie to nie on potrzebuje diety, tylko Ty terapeuty (słowa-klucze: ortoreksja/bigoreksja) xD
@Kir91: Kurde, jeżeli to nie ściema, to szczerze gratuluję. Ja mam bęben nabity jak piłka plażowa, ale też codziennie idzie 4-8 bronków, w porywach więcej. Już nawet myślałem żeby przestać żreć ale za bardzo ssało a bez wypicia kilku piw nie mam szans zasnąć... ;(
@Kir91: gratuluję przemiany i samozaparcia. Z alkoholem się nie rozstanę, bo piję okazjonalnie i nie jest moim wrogiem, ale w nadchodzącym roku muszę się wreszcie rozprawić z nadmiarem tłuszczu. Chcę znów czuć się dobrze w swoim ciałku. Jedziesz dalej, miras!
@Kir91: No nie powiesz mi, że masz zamiar siedzieć a 800kcal całe życie :P metabolizm spowalnia i przyzwyczaja się. Ludzie zazwyczaj wchodzą na diety 1000kcal i widząc jakieś efekty odpuszczają, przez co organizm sobie odbija nawet z 2000kcal i wszystko leci w tkankę tłuszczową, żeby znów przetrwać czasy kiedy będzie na dużym deficycie. To tak w skrócie, dlatego ważne jest żeby od swojego dziennego zapotrzebowania odejmować około 200kcal co jakiś czas,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kir91: pewnie komentarzy już nie czytasz ale wg mnie jest zajebiscie. Obecnie jestem w tym stadium z twojego pierwszego zdjęcia i parę dni temu postanowiłem że od 4 stycznia odstawiam alko i będę biegał (początkowo na siłowni a potem w terenie). Kiedyś biegałem i czułem się zajebiscie a teraz jestem ulana swinia. A czemu od 4 stycznia. Bo 3 spotykam się z kumplem z liceum z którym się nie widziałem ruski
Bo 3 spotykam się z kumplem z liceum z którym się nie widziałem ruski rok więc pewnie pójdzie do odcięcia ale na potem postanowienie jest mega mocne!


@fakjubicz86: kac 4go pewnie Ci nie pomoże biegać, ale nagraj wiadomość dla siebie z przyszłości leżąc skacowany w łóżku :D Mi się udało głównie dzięki temu, że od 5 miesięcy nie ma mnie w Polsce i nie miałem z kim pić, nie miał mnie