Wpis z mikrobloga

@sandra925: aż przypomina mi się opowieść rodziców o ich weselu, w styczniu 1990 xD na Podlasiu Południowym, bo też cała moja rodzina pochodzi z tego regionu. W rodzinnej wsi mamy, wesele w dawnej świetlicy, fest swojskie. Jak ojczulo załatwił jakiś żołnierzy z jednostki gdzie służył, co grali na instrumentach, a potem ledwo co się zabrali do Warszawy bo oprócz instrumentów dostali drugie tyle wiejskich specjałów xD jak ksiądz na kazaniu #!$%@?ł
oo bogata rodzina skoro w 1988 mieliście kolorowe wideo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rodriquez: te celowo poszarzane zdjęcia i wideo z komuny to tylko w wyborczej i tvnie, by pokazać ile zawdzięczamy poszczególnym politykom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sandra925: Odnośnie rosołu, to radzę spróbować go gdzieś, no sam nie wiem gdzie, ale z takich kur jak wówczas karmionych i hodowanych, bo z tego badziewia co jest obecnie w sklepie smacznego rosołu nie da się zrobić.

Zwróć tez uwagę jacy wówczas byli ludzie szczupli i jak wygląda to dzisiaj.
@yam-jest: Oj tak, uwielbiam jak jesteśmy na działce i babcia w sobotę rano idzie do takiej miejscowej babeczki zamówić kurkę, co to jeszcze po podwórku sobie drepta, wieczorem ją odbiera i w niedzielę od samego rana gotuje rosołek. #!$%@? tylko tam taki rosołek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)