Wpis z mikrobloga

#ufo #mh370
Jest grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętacie Malaysia Airways MH370 i nagrania z satelit oraz z UAV?
Coraz większe poszlaki wskazują że to nie fejk.

Autorem wycieku prawdopodobnie jest komandor porucznik US Navy Edward C. Lin.
Oskarżony wpierw o działanie z obcym wywiadem (Chiny/ Tajwan), czego do końca/ nie udowodniono.
Ujawnił zastrzeżone dane (ale nie obcym służbom).

Dochodzenie rozpoczęło się wkrótce po tym, jak Lin zgłosił się do jednej z najbardziej tajnych jednostek Marynarki Wojennej - Eskadry Projektów Specjalnych 2 "Wizards" (VPU-2) - z siedzibą w bazie lotniczej Korpusu Piechoty Morskiej Kaneohe na Hawajach. Czarodzieje latają wyspecjalizowanymi wersjami samolotów P-3C Orion i P-8A Poseidon wykorzystywanych do zbierania sygnałów i wywiadu elektronicznego.

Służby zainteresowały się nim na początku 2014 (to data zaginięcia samolotu oraz opublikowania nagrań w darknecie, potem na youtube)
https://news.usni.org/2017/06/02/edward-lin-will-serve-6-years-mishandling-classified-information-not-reporting-foreign-contacts

Jak chcecie Byczq więcej, to piszę dalej, a jak nie to pewnie i tak napiszę ((oo))
  • 62
@Kwatermistrz: Trochę o autorze wycieku, póki co bez innych wątków (będą potem).
Walę tłumaczenie, pogrubione ważniejsze info.

Dowody na to, że Agent 370 (twórca wycieku nagrań z MH370) to komandor porucznik Edward C. Lin
Przedmowa: Przeszukałem każdą osobę oskarżoną o szpiegostwo, aż natknąłem się na Edwarda Lina. Spełnia on wszystkie kryteria. Poniżej znajdują się fragmenty wszystkich artykułów, które udało mi się znaleźć w Internecie;

Komandor porucznik Edward C. Lin, oficer marynarki
@Kwatermistrz:
No to może jeden z dowodów potwierdzający sensowność nagrań (póki co bez orbs oraz zniknięcia)

Odkryliśmy sygnał SOS, który potwierdza naszą oś czasu z trzech różnych źródeł.

Wcześniej informowaliśmy, że USA-229 to para satelitów NOSS, która nagrała wideo z satelity MH370. Szacowany czas nagrania to teraz 18:43 czasu UTC.

Na filmie widzimy, że samolot krąży, a wysokość jest niska w oparciu o rodzaj chmur. Możemy również wyraźnie zobaczyć smugę pochodzącą
@Kwatermistrz: Gdy filmik ujrzał światło dzienne dla szerszej widowni (2023), powstała teoria iż zniknięcie jest efektem wizualnym używanych w grach, co zostało obalone:
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/15w06tq/mh_370_and_shockwvmov_doesnt_match/

EDIT
Konto, które opublikowało obalenie VFX na subreddicie /r/ufos, /u/icyslide7698 było 1-dniowym kontem typu sock puppet. Potwierdziłem w wiadomościach z moderatorami subreddita, że ręcznie zatwierdzili ten post, ponieważ nie miał on możliwości publikowania postów ze względu na swój wiek. Zapytałem ich również, czy wiedzą, kim jest to
Kwatermistrz - @Kwatermistrz: Gdy filmik ujrzał światło dzienne dla szerszej widowni ...

źródło: 1_Pyromania_Playing_with_Fire

Pobierz
@Kwatermistrz:
Kwestia Micka i efektów

Ze względu na jego celową nieuczciwość, nic, co Mick West mówi o nagraniach z MH370, nie będzie brane pod uwagę w przyszłości. Każdy inny może próbować je obalić, tylko nie on.

/u/Gold_DoubleEagle ma szczegółową analizę;

"Po pierwsze - powszechnym twierdzeniem jest to, że portal jest materiałem stockowym lub VFX. Jednak tak nie jest. Po nałożeniu nie jest to dokładne dopasowanie. Jest to podobne dopasowanie. Inni użytkownicy
@Kwatermistrz:
To jedne z ciekawszych:

Prawdziwa historia MH370 - Uzupełnienie

Poświęcenie

Abyśmy mogli uzyskać prawdziwe informacje, ktoś musiał naruszyć swoje NDA i złożyć ofiarę. Wierzę, że Agent 370 zrobił to dla nas ponad dziewięć lat temu. Ślepo to zignorowaliśmy, ponieważ nasza zbiorowa świadomość nie wzrosła jeszcze do punktu, w którym moglibyśmy zaakceptować filmy MH370 jako prawdziwe.

Hipoteza: Leaker, "Agent 370", był operatorem podczas wydarzenia i czuł się zmuszony do ujawnienia światu
Kwatermistrz - @Kwatermistrz: 
To jedne z ciekawszych:

Prawdziwa historia MH370 - Uz...

źródło: F7ynCg2WcAAgOd7

Pobierz
@Kwatermistrz:
Jak zadziałał razem UAV z satelitami w kwestii wspólnego nagrywania obrazu?

Serwis SIGNIT

Jeśli przejdziesz do Wikipedii dla NROL-22, znajdziesz publiczne szczegóły dotyczące startu.

Jedną z rzeczy, które zauważyłem, jest to, że zawiera ładunek SIGNIT. Wygląda na to, że jest to zaawansowany system łączności, którego wojsko używa do strategii na polu bitwy.

Googlowanie ładunku SIGNIT prowadzi do dwóch plików pdf na temat możliwości, w których znalazłem następujące stwierdzenie;

"Taktyczny ładunek
Kwatermistrz - @Kwatermistrz: 
Jak zadziałał razem UAV z satelitami w kwestii wspólne...

źródło: F4in7A7WUAAau5_

Pobierz
@Kwatermistrz:
Kolejny dowód potwierdzający sensowność nagrania (o ile możemy w takim przypadku mówić o sensowności)

Sprawa brakujących danych z hydrofonu

Natknąłem się na ten film Discovery, który mówi o tym, jak powinniśmy byli wykryć akustyczne fale grawitacyjne.
MH370 nie rozbił się o ocean.
Mamy teraz cztery systemy, które mogłyby go usłyszeć:

System SOSUS, który słyszał uderzenie łodzi podwodnej Titan, a marynarka wojenna kłamała na ten temat przez 5 dni.
System JORN,