Wpis z mikrobloga

#ufo #mh370
Jest grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętacie Malaysia Airways MH370 i nagrania z satelit oraz z UAV?
Coraz większe poszlaki wskazują że to nie fejk.

Autorem wycieku prawdopodobnie jest komandor porucznik US Navy Edward C. Lin.
Oskarżony wpierw o działanie z obcym wywiadem (Chiny/ Tajwan), czego do końca/ nie udowodniono.
Ujawnił zastrzeżone dane (ale nie obcym służbom).

Dochodzenie rozpoczęło się wkrótce po tym, jak Lin zgłosił się do jednej z najbardziej tajnych jednostek Marynarki Wojennej - Eskadry Projektów Specjalnych 2 "Wizards" (VPU-2) - z siedzibą w bazie lotniczej Korpusu Piechoty Morskiej Kaneohe na Hawajach. Czarodzieje latają wyspecjalizowanymi wersjami samolotów P-3C Orion i P-8A Poseidon wykorzystywanych do zbierania sygnałów i wywiadu elektronicznego.

Służby zainteresowały się nim na początku 2014 (to data zaginięcia samolotu oraz opublikowania nagrań w darknecie, potem na youtube)
https://news.usni.org/2017/06/02/edward-lin-will-serve-6-years-mishandling-classified-information-not-reporting-foreign-contacts

Jak chcecie Byczq więcej, to piszę dalej, a jak nie to pewnie i tak napiszę ((oo))
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@Kwatermistrz: Trochę o autorze wycieku, póki co bez innych wątków (będą potem).
Walę tłumaczenie, pogrubione ważniejsze info.

Dowody na to, że Agent 370 (twórca wycieku nagrań z MH370) to komandor porucznik Edward C. Lin
Przedmowa: Przeszukałem każdą osobę oskarżoną o szpiegostwo, aż natknąłem się na Edwarda Lina. Spełnia on wszystkie kryteria. Poniżej znajdują się fragmenty wszystkich artykułów, które udało mi się znaleźć w
  • Odpowiedz
  • 7
@Kwatermistrz:
No to może jeden z dowodów potwierdzający sensowność nagrań (póki co bez orbs oraz zniknięcia)

Odkryliśmy sygnał SOS, który potwierdza naszą oś czasu z trzech różnych źródeł.

Wcześniej informowaliśmy, że USA-229 to para satelitów NOSS, która nagrała wideo z satelity MH370. Szacowany czas nagrania to teraz 18:43
  • Odpowiedz
  • 16
@Kwatermistrz: Gdy filmik ujrzał światło dzienne dla szerszej widowni (2023), powstała teoria iż zniknięcie jest efektem wizualnym używanych w grach, co zostało obalone:
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/15w06tq/mh_370_and_shockwvmov_doesnt_match/

EDIT
Konto, które opublikowało obalenie VFX na subreddicie /r/ufos, /u/icyslide7698 było 1-dniowym kontem typu sock puppet. Potwierdziłem w wiadomościach z moderatorami subreddita, że ręcznie zatwierdzili ten post, ponieważ nie miał on możliwości publikowania postów ze względu na swój wiek. Zapytałem ich również, czy wiedzą, kim jest to konto i czy jest to Mick West, ale odmówili
Kwatermistrz - @Kwatermistrz: Gdy filmik ujrzał światło dzienne dla szerszej widowni ...

źródło: 1_Pyromania_Playing_with_Fire

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
@Kwatermistrz:
Kwestia Micka i efektów

Ze względu na jego celową nieuczciwość, nic, co Mick West mówi o nagraniach z MH370, nie będzie brane pod uwagę w przyszłości. Każdy inny może próbować je obalić, tylko nie on.

/u/Gold_DoubleEagle ma
  • Odpowiedz
  • 8
@Kwatermistrz:
Kolejny dowód potwierdzający sensowność nagrania (o ile możemy w takim przypadku mówić o sensowności)

Sprawa brakujących danych z hydrofonu

Natknąłem się na ten film Discovery, który mówi o tym, jak powinniśmy byli wykryć akustyczne
  • Odpowiedz