Wpis z mikrobloga

@onmyown Na szybkich randkach powinna być taka sama ilość mężczyzn co kobiet. Skoro jednych jest więcej to zmniejszyli cenę, żeby zachęcić drugich i ewentualnie przystopować tych pierwszych. To normalne i gdy kobiet jest więcej działa tak samo.
Teraz narzekasz, a gdybyś podczas imprezy musiał odczekać trzy kolejki, bo nie ma tylu kobiet, pewnie zmieniłbyś zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onmyown: niestety mężczyźni to zwierzęta myślące #!$%@? i byliby chętni nawet jakby kobiety płaciły 5 złotych, a mężczyźni 150

@niochland: w takich dysproporcjach cenowych, to facet musiałby mieć gwarantowany seks, a jak nie miałby tej gwarancji to nawet by tam nie poszedł skoro jest Roksa za 150
@onmyown: Promocje są lewackie, gdyż zawsze kogoś dyskryminują. Xddddd

To się nazywa wolny rynek. Tęskno za socjalizmem nakazującym przedsiębiorcom, co mają robić? Takie czasy, że wykopki chcieliby oskarżać sklep XXL albo dla dzieci, że w trakcie promocji nie sprzedają tanio standardowych rzeczy xdd. Parytety tylko dla zgorzkniałych suchoklatesów!
@onmyown: a widziałeś ceny chociażby jakichś maszynek do golenia? Tutaj kobiety płacą więcej za to samo, tylko w innym kolorze. Bardziej opłaca im się iść do sekcji męskiej i kupować tańsze maszynki. #!$%@?, tu możnaby zestawienie zrobić żeby pokazać, że nikt nie ma lepiej, wszyscy mamy równie #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grey_m: a co to ma do rzeczy w kontekście mojego komentarza? Nic.

Mało wiesz bo to zwykły biznes, nie instytucja "żeby tylko się zwróciło". To ma zarabiać i kogoś utrzymać a nie poznawać ludzi bo to tylko cel poboczny.