Wpis z mikrobloga

Zegarek na rękę. Sportowy bądź elegancki. Czaicie jak w dzisiejszych czasach jest zbędny? Każdy ma przy sobie smartfona a zegary są na każdym rogu w formie elektronicznej czy to klasycznej - nasciennej. W każdym pomieszczeniu jest jakieś urządzenie na którym można spojrzeć na godzinę. Taka nocna rozkmina mnie naszła bo sobie przypomniałem ze bateria mi padła w zegarku, jakiś rok temu i w sumie na ch.. mi on. Tak sięgam pamięcią nikt z moich znajomych nie nosi sikora. Kiedyś wyznacznik statusu, elegancji,dzisiaj bezużyteczny gadżet. Nawet nikt nie zauważy ze masz na ręku fajnego sikora chyba ze będzie to gruby,złoty rolex,za to twojego nowego iPhone z trzema aparatami zauważy każdy. To samo można osiągnąć ciekawa bransoletka za cenę kilkudziesięciokrotnie mniejsza od porządnego sikora. No i w dzisiejszych czasach każdy lata z mi bandem który pokaże ci czas, powiadomienie z twojego bajeranckiego telefonu i co wieczór da ci sprawozdanie czy robisz zdrowa kupkę. Taki Apple Watch z eleganckim paskiem pasuje nawet do najdroższego garnituru. Ciekawe kiedy zegarki w klasycznej formie odejdą w otchłaniach zapomnienia.
#nocnazmiana #rozkminy #zegarki #watchboners
  • 109
@pepies: Zapomniałem poruszyć tej kwestii. Sporo oszących ma go z sentymentu. Mój Casio również był miłym prezentem i tak sobie myśle ze tylko dlatego go nosiłem. Godzinę i tak sprawdzałem na tel bo mi było jakoś szybciej.
@PancakeV:

@cecyl: nie odejdą. Od zawsze służyły jako biżuteria.

Element dopełniający, biżuteria, pełna zgoda.

I każdy #watchboners potwierdzi Ci, że nie wyobraża sobie tego braku ruchu ręką do sprawdzenia godziny, to taki zakodowany syndrom albo czynność, której się nie wyzbędziesz, jeżeli obcujesz z zegarkami. Posiadam szajsunga j7 pro (~800 zł), a gdybym się uparł i sprzedał choć 2-3 zegarki z kolekcji to zapewne mógłbym sobie na takiego iphone xs pozwolić,