Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak to jest mieć dom w którym ludzie potrafią po prostu normalnie rozmawiać na różne tematy m, a nie tylko sobie dogadywać, obgadywać, wyśmiewać, marudzić i być pasywno-agresywnym. Jak słucham co moi i jak moi rodzice gadają to aż mnie wykręca. Ci ludzie nie potrafią żyć w społeczeństwie. Jakieś łapanie się słówek, dogadywanie (już nie między sobą, bo są po rozwodzie) I ja się dziwię, że muszę się podstawowych umiejętności od zera uczyć, albo nawet gorzej, bo stare i złe umiejętności muszę wyplenić. Walka z samym sobą wciąż trwa. Mając takie wzorce nie mogłem skończyć inaczej.

#przegryw #takaprawda #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz LajfIsBjutiful - Ciekawe jak to jest mieć dom w którym ludzie potrafią po prostu norm...
źródło: comment_Kl3FItC6sCq3SI4cyorW5chMOI31yM0T.jpg
  • 18
Ciekawe jak to jest mieć dom w którym ludzie potrafią po prostu normalnie rozmawiać na różne tematy m, a nie tylko sobie dogadywać,


@LajfIsBjutiful: Dopiero przez ostatnie niemal 2 lata tego doświadczam, gdy przyjeżdżam do rodzinnego domu swojej drugiej połowy i po prostu rozmawiamy swobodnie na wszelkie tematy, akceptując i szanując często odmienne zdania na dany temat. Nigdy u mnie w domu tego nie było.
Ciekawe jak to jest mieć dom w którym ludzie potrafią po prostu normalnie rozmawiać na różne tematy


@LajfIsBjutiful: tez mnie to zastanawia. No i tworzone tematy poza obgadywaniem sąsiadów oraz chwaleniem rzadu PiS pod niebiosa (zastanawiam się czy nie modlą się do zdjęcia Kaczyńskiego dudy i matiego) bo dali ma dzieci i emerytury