Wpis z mikrobloga

@aadrion123: Ok, zobacz najpierw jak w wygląda ten ruch sztangi u Kazmaiera w rzeczywistości.

https://youtu.be/4Q5IVxhIhMc?t=22

Zobacz co się dzieje w fazie koncentrycznej,rotacja barków, mocne flarowanie łokci, to jest właśnie główna przyczyna problem z klatką i barkami, "rzucanie sztangi na stojaki"

To chcesz całkowicie wyeliminować, łokcie powinny być cały czas "schowane" wręcz przyklejone do najszerszych (oczywiście najpeirw trzeba mieć wystarczająco duże najszersze i tricepsy heh), tor ruchu sztangi nie będzie nigdy prostą
@aadrion123: Myślę inaczej niż Intruder, uważam że nie ma najważniejszej partii w wyciskaniu, bo każda jest ważna a jak się ja zaniedba to będzie ciężko ruszyć z cieżarem, westsidowcy mogą sobie wyciskać samym tricepsem bo oni #!$%@? wyciskają w koszuli xD Ja schodzę z łokciami "węziej", "opieram" na plecach, jednak w już w fazie koncetrycznej ok 1/3 ruchu flaruję delikatnie łokcie.
westsidowcy mogą sobie wyciskać samym tricepsem bo oni #!$%@? wyciskają w koszuli xD


@Darksed: Jaki to ma związek... piszę o wyciskaniu RAW. To właśnie w koszuli flarowanie, wyciskanie w stojaki jest rzeczą bardzo istotną i trzeba to robić aby wykorzystać maksymalnie potencjał jaki daje koszula... Ale właśnie koszula zabezpiecza barki i klatkę. Wyciskanie w ten sposób RAW to proszenie się o kontuzje.
@aadrion123: Tutaj masz sposób wyciskania który ją preferuję. Niestety nie trenuje on WSB więc nie jest na wykopie autorytetem bo pewnie kiedyś kontuzję złapał a na WSB one nie występują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Darksed - @aadrion123: Tutaj masz sposób wyciskania który ją preferuję. Niestety nie ...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BotRekrutacyjny: oczywistym jest, że ruch nigdy nie będzie pionowa linia w pionie. Zawsze są pewne odchylenia. Co nie zmienia faktu, że najmniejsza pracę wykonuje się robiąc ruch najbardziej do tego pionu zbliżony. Praca po skosie jest praca zbyteczna.
Tutaj masz sposób wyciskania który ją preferuję. Niestety nie trenuje on WSB więc nie jest na wykopie autorytetem bo pewnie kiedyś kontuzję złapał a na WSB one nie występują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: No tak ty też WSB nie ćwiczysz... dlatego to ty masz kontuzję klaty i tricepsa.

Co do Kirilla, za wiele nie wiesz co? Przestał wyciskać między innymi przez problemy z barkami, wrócił zrobił
@IntruderXXL: Kontuzji tricepsa nie miałem, z klatką już wszystko w porządku a przedramię powoli przechodzi xD Dzięki że się martwisz xD Ty też wylecz swoje problemy i zacznij trenować ciężko( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo nikt nie był w stanie przebić jego wyniku, zaczął zarabiać pieniądze na swojej osobie, a do tych 300kg trenował z 8 tygodni z tego co pamiętam. Dużego flarowania tam nie ma ale jest