Wpis z mikrobloga

O widzę #listahanby #scianawstydu z #wykopaka została zaktualizowana

Wstydzicie się

@NorskArisk: Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par) 09.12.2019r.
@Mefedronka: Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par). 10.12.2019r.
@dariusz955: Rozpoczęcie proces usuwania konta bez weryfikacji paczki. 16.12.2019r.
@chiraqx: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@kspr: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@kejterprywatnie: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Ponta: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@wojt4ss: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@jakub-kubaaa: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@czlowiek-stolec: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@CioseK: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@skurvol_Dominik: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@NewGuy: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@VoonArt: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Xaridov: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@silver1: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@SSKW: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Kocurowaty: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@reefer_madness: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@matess: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Szatanski_werset: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Szychasekk: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Jandall: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PAST: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@pokukma: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@RobaUrs: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Qontrol: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PanKajak: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@bimbadil: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@cranberry250: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@dami423: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@haes82: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@beniu89: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PrawdziwyRealista: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@pawel_je: Wysyłka używanych i zniszczonych przedmiotów w przygotowanej paczce. 23.12.2019r.
@qmox: Brak kultury i szacunku do nadawcy swojej paczki. 23.12.2019r.
  • 99
@Kocurowaty: mmm, smutno. Miejmy nadzieje, że następnym razem się uda. Tak jak @Jandall.
Ale norskarisk i mefedronka to widzę dzbany pryma sort, mam nadzieję, że nie dostaną szansy zabawy, skoro nie potrafią nawet się dostosować.
No i piąteczka dla opa za wypunktowanie wszystkich inteligentnych inaczej (wiadomo, poza przypadkami, gdy trafili na dzbana albo nie udało się dokonać weryfikacji z powodów byle jakich).
@Jandall: Twoja para miała opis, z którego dało się sporo wyciągnąć. Nie mogę cytować opisu i bardzo nad tym ubolewam, ale gra była tylko dodatkiem na zakończenie. Napisz również proszę kiedy się obudziłeś, że trzeba przygotować paczkę. Chciałeś w 24h stworzyć sensowną paczkę, mimo, że miałeś na to 2 tygodnie...
@Mefedronka: z powodu pogrzebu babci odmawiasz udziału w wykopace? Serio, to nie jest dzika impreza w pianie...
na Wiedźmina czas widocznie jest, ale na wykopakę już nie...
@Jandall: o tym, że trzeba napisać list powinieneś wiedzieć kiedy dołączyłeś do zabawy i zaakceptowałeś regulamin, a nie tuż przed końcem edycji...Ja też nie miałam łatwego opisu do rozgryzienia, moja pierwsza paczka została odrzucona, ale jakoś udało mi się zrobić prezent i mam
@Jandall @KraKerS_ @paul43 @Sanremu @herakliusz_atencjusz @rumapark @bary94pl @NewHansa @Mudzin3K @dekonfitura @barbiruss

W tym roku trafiła mi się ameba która nie chciała w paczce, jedzienia, słodyczy alkoholu, książek, interesuje go za to Japonia a najbardziej lubi oglądać koty na YouTube. Czyli wszystko jasne.. Dodatkowo zaproponował mi że jak nie wiem co mam kupić, to mogę ku wykupić dostęp do jakiejś gry online za. 150 zł. Ostatniego dnia miałem nawet wykupić tą grę ale
W sumie zawołam jeszcze resztę plusujących, żeby wiedzieli, z kim mają do czynienia i mogli ewentualnie zaktualizować czarną listę.
@Minister_Braku_Kultury @Lixtem @ja_wiedzialem_ze_tak_bedzie @ColdMary6100 @rzuf22 @nosacz_ninja @Mjj48003 @paul43 @Sanremu @herakliusz_atencjusz @PrankmeisterXD @rumapark @bary94pl @Kinja @artexus @Dawidosz @Yourisu @LaLiLuLeLo @barbiruss @inquis1t0r

@dobry_programista Da radę wyciągnąć moją historię rozmowy z tym panem?
Z pomocą twórcy Wykopaki udało się wyciągnąć historię rozmowy, więc żeby nie było słowo przeciw słowu, wklejam mój opis oraz wiadomość od @Jandall. Zwróćcie również uwagę na datę tej wiadomości (zabawa kończyła się 19 grudnia). Dla osób niebiorących udział w zabawie dodam tylko, że opisu nie da się edytować po zatwierdzeniu (żeby nie było, że coś zmieniłem).

Wystarczyłoby, że gość poszedłby do pierwszego lepszego Empiku i wziął jakąś książkę o Japonii
Pobierz Kliko - Z pomocą twórcy Wykopaki udało się wyciągnąć historię rozmowy, więc żeby nie ...
źródło: comment_R97jhMCD2TkqEtEvK257bKbhKP6pIxIE.jpg