Wpis z mikrobloga

O widzę #listahanby #scianawstydu z #wykopaka została zaktualizowana

Wstydzicie się

@NorskArisk: Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par) 09.12.2019r.
@Mefedronka: Rezygnacja z zabawy w trakcie jej trwania (po losowaniu par). 10.12.2019r.
@dariusz955: Rozpoczęcie proces usuwania konta bez weryfikacji paczki. 16.12.2019r.
@chiraqx: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@kspr: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@kejterprywatnie: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Ponta: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@wojt4ss: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@jakub-kubaaa: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@czlowiek-stolec: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@CioseK: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@skurvol_Dominik: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@NewGuy: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@VoonArt: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Xaridov: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@silver1: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@SSKW: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Kocurowaty: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@reefer_madness: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@matess: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Szatanski_werset: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Szychasekk: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Jandall: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PAST: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@pokukma: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@RobaUrs: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@Qontrol: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PanKajak: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@bimbadil: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@cranberry250: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@dami423: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@haes82: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@beniu89: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@PrawdziwyRealista: Nieprzygotowanie lub brak weryfikacji paczki w II. edycji wykoPAKI. 23.12.2019r.
@pawel_je: Wysyłka używanych i zniszczonych przedmiotów w przygotowanej paczce. 23.12.2019r.
@qmox: Brak kultury i szacunku do nadawcy swojej paczki. 23.12.2019r.
  • 99
@Jandall: Żal patrzeć na te twoje śmieszne podrygi. #!$%@?łeś po całości, wina leży wyłącznie po twojej stronie, a nie dość, że masz nawet jaj, żeby to przyznać, to jeszcze obrażasz swoją parę i próbujesz zrzucić całą winę na nią, kiedy WSZYSTKIE DOWODY są przeciwko tobie? Współczuję chłopakowi, że trafił na kogoś takiego. Zero rigczu.
@dessy To nie patrz, zajmij się czymś w kuchni, mówię jak było jeśli ty uważasz to za żałosne to nie czytaj. Prosta sprawa, życzę ci takiego wylosowanego Mirka za rok
@Kliko Tak Empik napewno uratowałby sytuację, 2 książki bym kupił i przeszedlbym weryfikację. Jaaasne... Gdyby nie to że musiałbym pisać listu to bym wykupił dostęp do tej gry, a tak darowalem sobie tą akcję. I jeżeli faktycznie takie ameby mają być losowane jak ty, to daruje sobie na dobre branie udzialu w takich akcjach
@Kliko: Nigdy jeszcze nie brałam udziału w wykopaczce, między innymi z obawy przed trafieniem na takich typów jak on, ale jeśli kiedyś się zdecyduję, to będę liczyć na to, że trafi mi się taki właśnie """"trudny"""" i """"wybredny"""" odbiorca ja Ty. xD

@dessy Jak czytam twoje teksty to chyba właśnie muszę sięgnąć po coś z %. Co mi się niby uroiło? Wyjaśnij to dogłębnie. Pod blokiem to ty możesz sobie stać i mówisz wszystkim jaka to fajna jesteś, ja z bloku wprowadziłem się 10 lat temu a w tym roku wprowadziłem się do własnego domu pod Warszawą, który nie był za kredyt, ty masz już coś własnego oprucz telefonu?
@dessy Właśnie typowe myślenie kobiety.. nigdy nie brałam udziału, w wykopace, ale się wypowiem...... Najpierw coś zrób a potem komentuj. Nie zniże się do twojego poziomu intelektualnego cały czas stałego na poziomie gimnazjum, i powiem tylko jedno idź lepiej do kuchni i zajmij się czymś pożytecznym, a nie udawaj kogoś madrzejszego niż jesteś
@wrona12 ludzie przecież ten norek Arisk to jest pierwszoklasowy debil którego z miejsca trzeba wrzucać na czarną- taki sam numer wywinal mi kiedyś w wot - był turniej i ten idiota dopisał się do mojej drużyny A potem nie pojawił się bez żadnej wiadomości A po fakcie jeszcze miał pretensje i mówił że nie będzie się nikomu tłumaczył i #!$%@? tam z jakaś gierka... No kurde większego kretyna to ten portal chyba
@Jandall: Chłopie, widać wiadomość, którą wysłałeś do @Kliko jeszcze go obrażając a następnie innych w komentarzach, o tych ostatnich nie wspominając. Bym pewnie się nie zainteresował w ogółe komentarzami, ale planuje za rok wziąć udział, bo słusznie w tym roku mnie odrzucono od razu za brak aktywności, ale jak patrzę na Twoje zachowanie to aż się cieszę, że nie brałem udziału i uniknąłem kuli. Mimo wszystko dostaniesz coś ode mnie pod