Wpis z mikrobloga

Coś czuje ze chyba miałbym duże szanse u tej dziewczyny jakbym zagadał wiecie czemu:
1.Przychodze do szkoły jako pierwszy zmieniam buty i zdejmuje kurtkę a ona akurat obok mnie siada i to samo robi mimo ze ma dużo miejsca w szatni i może gdzieś indziej to robić nawet mnie nie widząc.
2.Siedze sobie z kumplami pod salą rozmawiamy a ona idzie i siada na ławce sama, naprzeciwko mnie mimo ze w szkole jest dużo miejsc i mało ludzi o tak wczesnej porze i siedzi całą przerwę a pod koniec przerwy idzie wogole gdzies indziej pod sale.

#przegryw #p0lki
#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #normictwo #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#samotnosc #wyznanie #randkujzwykopem #problemy #zycie #plodnajulka #dynamicznyoskarek
  • 17
@NieMaSzans: muszę zamieniać z zimowych na sportowe i kurtkę odkładać do pani która wiesza na wieszakach bo dyro stoi i sprawdza przed wejściem i nauczyciele sprawdzają przed lekcjami jest poprostu rygor
@tomek001: okej jak będzie odpowiadała
tak lub nie to wiadomo ze nie jest zainteresowana ale co by miała mówić ? to ja muszę prowadzić rozmowę i się jej pytać o różne rzeczy, wątpię żeby sama prowadziła rozmowę
@karatekid18: Ty zaczynasz, ale jak ona nie próbuje kontynuować rozmowy to lipa. Dam ci przykład.

- Hej jak przygotowania do świat
- ona odpowiada

i koniec rozmowy, a teraz wersja gdzie dziewczyna jest zainteresowana

- Hej jak przygotowania do świat
- ona odpowiada...a jak twoje?
- a u mnie to...
-naprawdę, a ja...
...

i rozmowa się fajnie toczy.
@tomek001:
Widzę Tomek, ze jesteś dobry w te klocki

A okej może być to przyczyna niezainteresowania albo może się bać poprostu albo wstydzic i nie rozmawiać i dopiero potem się rozkręcić, wkoncu przypomina szarą myszkę, ale jakoś tak dziwnie się czuje na sama myśl przychodzę do szkoły i sam zagaduje jak Ci minęły święta jak sylwester ona może powiedzieć
to co ja bym odpowidzial na jej miejscu znamy się ? albo