Aktywne Wpisy

kt13 +43
Siedzę i serio myślę, za co ta karma....
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co
Wylosował mi się ojciec alkoholik i nienajlepsza matka
Ojciec umarł jak miałam.lat 6, matka gdy miałam lat 25. Oba spadki to były same długi, których trzeba sie było zrzec.
Jakoś się łudziłam, że ogarnę życie i nawet będę nieźle zarabiać.
W pierwszej poważnej pracy w korpo, bo o gastro to za długo by opowiadać, trzymano mnie 1,5 roku na umowie zlecenie, odeszłam, bo mialam dosyć obiecywania mi co

splinter96 +21
Włodzimierz Biały xD
#heheszki
#heheszki
źródło: 1000029476
Pobierz




źródło: comment_2zUTNFZL0s4cYQhZ3LySun1tUF8CGNoi.jpg
PobierzNie dorabiaj ideologii do śmiesznego obrazka, ani nie wyolbrzymiaj ideologicznie treści w książkach które tam jedynie były zaznaczone.
@01ab: no to pewnie obrazek dla wyborczej.
morze
|
Komentarz usunięty przez autora