Wpis z mikrobloga

Można być przegrywem i zdobyć tą mityczną dziewczynę.
Mi się udało, dziś zebralem się na to żeby zerwać kontakt po prawie 3 latach znajomości i bycia razem.
Już w październiku usłyszałem że mnie nie kocha.
Zwlekałem za długo, ale brak znajomych utrudniał mi odcięcie się.
Samotność to jednak najgorszy #!$%@?, nawet będąc aspołeczniakiem z aspergerem.
Pocieszam się tym że lepsze to niż jakaś gówno przyjaźń, bo przecież tyle czasu razem.
Oczywiście z seksu nici "bo nie mam ochoty", mimo przegrania lepiej odejść z podniesioną głową niż skakać jak spermiarski kundel z nadzieją że coś się zmieni w tej materii.

Bardzo dziwne uczucie, była nadzieja że będąc przegrywem można coś wygrać. Ułożyć sobie życie z damskim aspołecznym przegrywem. Takie spokojne i stabilne.
Tak wiem że ludziom związki się sypią codziennie, ale dla osoby upośledzonej społecznie to jednak większy szok niż dla normika który pójdzie się wyżalić znajomym. Mało tego, dla przegrywa posiadanie dziewczyny to fart którego dostąpiło nie wielu z nas. Ile to widziałem postów ludzi którzy nie złapali za ręke dziewczyny nawet. To jest przykre.

#przegryw #zwiazki
LeftHandPath - Można być przegrywem i zdobyć tą mityczną dziewczynę. 
Mi się udało, ...

źródło: comment_g8Y96XJ2zv9BJpiR0EFyLAIivkGhQJ4U.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HarrsonDW: To był moj pierwszy "związek", moja świeża była jest w moim wieku. Oczywiście że była inna, ale kobiety na ogół są dość podobne. Nagle dowiadujesz się że uczucie się wypala i elo. I to nawet taka szara myszka która mówi że kochać Cię będzie aż do śmierci. W głębi duszy się tego spodziewałem, w sensie tego że uczucia mogą wygasnąć. Sam prawdopodobnie mam w tym winę bo jednak cieżko
  • Odpowiedz
@Left_Hand_Path: Sam miałem to "jesteś wyjątkowy i cie kocham" a skończyło się tak jak zawszę xD Baby jedno mówią drugie robią przyjacielu. Mogłaby jakoś powiedzieć ci twoje wady i zebyś nad nimi popracował jesli przeszkadzałyby.
  • Odpowiedz
@HarrsonDW: I ta myśl że nawet jak się uda znów to zawsze istnieje spore ryzyko że znów skończy się tak samo.
Dlatego faceci z topki grają na easy mode, jak jedna znajmość się wypali to bez problemu znajduje sobie inną. Acz i tym się można zmęczyć. Mimo to bez porownania lepiej niż takie osoby jak ja które stoją w przegrywie ale jednak nie są całkiem straceni.
  • Odpowiedz
@Left_Hand_Path: Zawszę taka istnieje możliwość bo baby inaczej to wszystko odbierają niż my. Ba spotykam się naprawdę czesto ze stwierdzeniami "jestem młoda to chce sie bawić życiem" i tak własnie polega ich zabawa.
  • Odpowiedz