Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@97przemo97: pokaż jak wyglądałeś przed
sam mam 196 i 73 kg (i tak jest lepiej, 3 lata temu było 66 kg), myślę że wyglądam podobnie co ty na początku ;p
ćwiczę od 3 msc ale domowo z hantlami i tak baaardzo nieregularnie, jak zarzucisz zdjęcia przed/po to może mnie trochę ruszy ;p
  • Odpowiedz
@97przemo97: uważaj, na wykopie jak wyglądasz lepiej niż typowy informatyk i staniesz w dobrym świetle to za chwilę będziesz miał przylepioną łatkę sterydziarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż dziwne, że nie napisał tutaj żaden specjalista od badania naturalności, jest ich na tagu kilku, wyglądasz lepiej od niego, masz lepsze predyspozycje, uprawiasz sport od małego a nie zaczynasz po 30? wbijasz w dupe.

bardzo ładna sylwetka, tym bardziej
  • Odpowiedz
@97przemo97: mam podobny problem z tym puszczaniem najszerszego, praktycznie od zawsze. Z powodu bólu w barku praktycznie nie ćwiczyłem siłowo przez ostatnie 3-4 lata, po wielu badaniach, wizytach u fizjo wyszło, że mam upper crossed syndrome i problemy z kręgami szyjnymi (jakieś zwyrodnienia, początek dysktopatii) przez to cała lewa strona dostaje po dupie. Ciągle nie jestem pewien czy to ten powód ale warto żebyś sprawdził się pod tym kątem.
  • Odpowiedz
@97przemo97 O cholerka, podziwiam takie samozaparcie i motywacje. Zastanawiam się czy wcześniej, zanim zacząłeś tak się zmieniać miałeś niższą samoocenę? Czy ta zmiana wpłynęła jakoś na Ciebie pod względem psychicznym? Miałeś wcześniej jakieś problemy z samoakcęptacją i czy nadal je masz?
  • Odpowiedz