Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@97przemo97:

sztuczki jakie już umiem to: backflip, handstand, front lever, one hand pull


A po polsku sie nie da? Co to za moda siłowniana wszelkie cwiczenia po angielsku nazywac?
pewnie za mala objętość na twój staz, sprobuj fbw 5x5 od sakera albo greyskull dla sredniozaawansowanych od kasahary


@97przemo97: no tak ostatnio cos myslalem o zmianie planu, trzeba bedzie wprowadzic w zycie. zawsze jednak stopowalo mnie to, ze te plany dla sredniakow to juz zaczynaja byc 4-5 dniowe a tyle w tygodniu nie wcisne i bede musial to rozkladac na 9-10 dni ¯\_(ツ)_/¯ no ale mam nadzieje, ze nikt tego nie
@97przemo97: to bardzo podobne do tego co robię, tylko zamiast 3x5+ jest 5x5. 5x5 robiłem przez ponad rok na początku strongliftsem. kurde, nie wiem jak ludzie dają radę chodzić 4-5 razy w tygodniu na silke (°° ja spędzam w pracy po 10-12 godzin czasem 6 dni w tygodniu więc 3 dni na tydzień to już dla mnie dużo ¯\_(ツ)_/¯
No czyli 5x5 to o 40% wieksza objetosc niz 3x5


@97przemo97: ściśle mówiąc jest to o 60% większa objętość. 3x5 jest o 40% mniejsza objętością od 5x5. ale matematykę zostawimy na boku ;)
rzecz w tym, że to nie działa tak prosto, że wystarczy zwiększyć objętość, bo wraz z jej zwiększeniem nie przybędzie mi magicznie siły i będzie to kosztem ciężaru. dlatego właśnie zmieniłem z 5x5 kiedy nie progresowalem, na 3x5+
@MirekWyznajeAnonimowo: nie mam sily na dyskusje bo juz pozno xd ale generalnie co chce dodac to:
-jak uwazasz ze sie za slabiej rozwijasz niz inni to zbadalbym hormony na twoim miejscu
-kiedy progresja liniowa zaczyna zawodzic przechodzisz na progresje schodkową (tak naprawdę nie mam pojecia jak sie profesjonalnie to nazywa ale jakbys sobie narysowal wykres od czasu to wyglada jak schodki xd) dajmy na to robisz bench press 3x5 to zmieniasz
@97przemo97: dobra. pocisnalem dzis 5x5 i nawet nie zdjalem ciezaru. poszlo 5x5 130 w martwym (ostatnio 1x6 135, zesralem sie i plery mnie #!$%@? przez tydzien bo jak pisalem wczesniej, kombinowalem z technika. tyle ze tym razem juz zaopatrzylem sie w pas! #!$%@?! jaka zmiana. co prawda musze jeszcze popracowac nad poprawnym ulozeniem, bo pas troche jednak pokazuje pewne ograniczenia mojej mobilnosci, ale powinno byc ok). 5x5 51kg w OHP no