Wpis z mikrobloga

@97przemo97: #!$%@?. dwa lata regularnego #!$%@? i u mnie ledwo widać, że coś ćwiczę. genetyka potrafi byc niezła #!$%@? (_ ) jedyne co ćwiczę na siłowni to chyba silna wolę, bo z moim brakiem efektów sam się dziwię, że jeszcze tego nie jebnalem (°°
  • Odpowiedz
@97przemo97: Ta fota w kom z samego początku początku ćwiczeń (tj. przy statach 65 kg / 193 cm) czy już po jakimś czasie (lub przy mniejszym wzroście jeszcze wtedy)?
Podobny wzrost mam, kilka miesięcy temu po wyjściu ze szpitala miałem 69 kg, było bardzo chudo, 65 to już hardkor, chociaż na foto nie wygląda aż tak źle (chyba że to wiecej kg/inny wzrost, stąd pytanie).
PS. Forma kozak, pamiętasz swoje
  • Odpowiedz
@TenPrawdziwyWladyslaw: Pan maruda :) Przy tym wzroście jakby celował tylko w jak największy total to mógłby się ulewać w maku jeszcze kilkadziesiąt kg i samo to by sporo poprawiło total. Tylko po co ... Wiadomo, że typ niespełna 90 kg przy 190 kilku cm nie wykręci kosmicznych wyników siłowych, daleko od optymalnych warunków(wagi) do tego.
  • Odpowiedz
@Waylon_Jennings: ostatnie 500 kcal wbijałem gainerem, ale kurna taki słodki, że przez godzinę chciało mi się rzygać. Jedynie czekoladowy był całkiem, ale i tak musiałem pić z mniejszą ilością wody i popijać jakimś sokiem


Dorzucaj np banan i jogurt do gainera. Taki protip
  • Odpowiedz