Wpis z mikrobloga

TLDR: Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Zjeżdżałem na płotce ze szczytu Gorgony w Toussanit, Byłem w środku środka, obozu nilfgardzkiej armii środek, Pływałem wpław w oceanie który znajduje się pod Białym Sadem ...

Zainstalowałem ostatnio mod, pozwalający wyjść poza "dotarłeś tam, gdzie diabeł mówi dobranoc" Polecam wszystkim ciekawskim, zwłaszcza "Tusą" gdzie obszar poza standardową mapą jest największy do eksploracji, może nawet większy niż dostępna standardowo mapa. Z ciekawszych rzeczy:

- Próba dopłynięcia łódką ze skellige, do nowigradu skończyła się upadkiem z krawędzi świata. Kolejny plus dla płaskoziemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- udało mi się wspiąć na Gorgonę w Toussaint (bez teleportu), żeby zobaczyć słynne zdjęcie całego zespołu witcher3. Można się poczuć jak prawdziwy alpinista. Góry w Skellige to przy tym pikuś. :) Polecam podejście lodowcem od strony wschodniej, po kilkunastu minutach prób i błędów, udało mi się. Po wszystkim można zjechać na butach albo na płotce ze szczytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- badzo podobał mi się klimat pustki. Rozumiem że gra musi być atrakcyjna i mieć grywalność, ale po odpaleniu moda.. są miejsca gdzie po prostu jedzie się, bez znaczników, potworów, fajerwerków, wodotrysków. Można pokonać odległość kilkunastu minut na płotce, poza standardową mapą. Widoki świetne, wrażenia niezapomniane :) Przypomniał mi się jeden z pierwszych trailerów z Bruxą, gdzie po wyszystkim Geralt jedzie przez puste pole w stronę novigradu ... jedzie, jedzie i jedzie... a novigrad daleko. Coś takiego daje się tu odnotować :)
- Kaer morhen jest ciekawe, można wyjść poza dolinę, i poczuć dlaczego było tak niedostępne i .. dlaczego tak ciężko było tam trafić :)
- W velen i jest najwięcej błędów. Praktycznie w kilka kroków poza mapą można dosłownie wypaść z planszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z rzeczy wartych odnotowania: Statki pływające na horyzoncie to zwykłe bitmapy low-poly, bez fizyki. Można wpłynąć łódką do środka.
- jak sie zrobi save po wypadnięciu z planszy, to ląduje się w punkcie "zero" gry. Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z twórcami i jest to małe okrągłe jeziorko obok kasztelu. Właśnie tam się znajdziemy po załadowaniu save. Ps. Jak się wypadnie z łódką - ląduje się tam razem z łódką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie te chwile zostaną stracone w czasie jak łzy w deszczu. Pora umierać. ;)

#wiedzmin #wiedzmin3
irecky - TLDR: Widziałem rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Zjeżdżałem na...

źródło: comment_PfDZFSea7FeJEu8qUhzG7qEUSlGkaMXC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
- Próba dopłynięcia łódką ze skellige, do nowigradu skończyła się upadkiem z krawędzi świata. Kolejny plus dla płaskoziemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@irecky: ja dopłynąłem z Novigradu na Skelige wpław ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@irecky: Od końca sierpnia nie świeci. Rower zajechałem, a jeszcze wóz dostałem, więc w niego wpakowałem kasę. Ale na wiosnę jak dobrze pójdzie to oba rumaki dostaną nowe części. Znów będę ganiał wszystko co się rusza :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@irecky: polecam udać się na północny zachód, za rzekę, do Caed Dhu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Piątka, mireczku, że jest ktoś taki jak jak, który lubi zaglądać w każdą dziurę. Polecam jeszcze wspinaczkę po dachach, AC to przy Wieśku pikuś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz