Wpis z mikrobloga

  • 172
@Myrabelka kurde, jak sobie przypomne ile dziewczyn się wokół mnie kręciło jak bylem zajęty to aż jestem zdziwiony. A gdy rozstalem sie z dziewczyną to nagle znikły wszystkie "koleżanki", więc może coś w tym jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
wokół mnie kręciło jak bylem zajęty to aż jestem zdziwiony. A gdy rozstalem sie z dziewczyną to nagle znikły wszystkie "koleżanki", więc może coś w tym jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Hrjk: bo żonaty jest nieszkodliwy i można z nim normalnie pogadać jak już inne koleżanki ich pitolenia w kółko o tym samym nie tolerują
  • Odpowiedz
@Hrjk: @Instynkt: nie, kobiety podświadomie czują, że skoro facet zajęty to ma do zaoferowania więcej niż wolny. "jeśli jest dobry dla niej, to pewnie byłby też dobry dla mnie". Analogicznie, "jeśli inne go nie chcą to pewnie nie jest taki wartościowy"
  • Odpowiedz
@Hrjk: @Myrabelka: kobietom podświadomie podobają się zajęci faceci, dlatego, że mają branie, bo jakaś kobieta chce z nim być, to znaczy dla nich że jest on wart, a samotny jest sam dlatego że jest #!$%@? i brzydki.

Zajęty podbija atrakyjność, tak samo laski wolą kogoś kto miał w życiu np. +20 partnerek niż prawiczka, bo ten co miał 20+ musi być atrakcyjny bo miał tyle partnerek #logikarozowychpaskow
#!$%@? jakie to
  • Odpowiedz
@Hrjk: @Jurga09: No podświadomie, bo ja też jak miałem dziewczyny to inne laski się do mnie bardziej lepiły (nie wiedząc, że sam jestem w związku). To jest jakaś kosmiczna energia, kobiecy organizm widzi nad dwoją głową zieloną lampkę, że masz kobietę i same się bardziej lepią do ciebie
  • Odpowiedz