Wpis z mikrobloga

Pamietam jak pare lat temu jak ziomek wyrywał panny. Dogadal sie z barmanem i gdy zapraszal laski na drinka zawsze otwieral portfel i mial w nim same 200 i nimi placil nie chcac reszty. Laski myslaly ze poznaly bogola i los sie wrescie usmiechnal a prawda jest taka ze koles musial to odkladac pewnie z rok XD na koniec barman oddawal mu kase zostawiajac sobie jakiegos tipa. Z tego co widzialem i slyszalem cala akcja czesto konczyla sie sukcestem. Ciekawe czy teraz byloby tak samo
  • 45
  • Odpowiedz
@Pulton: za bmw e65 poliftowe to i ja bym Ci gałę zrobił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale słyszałem małopochlebne opinie o tej generacji siódemki, ogromne problemy z elektroniką
  • Odpowiedz
akurat wino za 20 zl smakuje tak samo jak za 100 zl czy 500 zl


@grypa-grypowska: jasne, że nie smakuje. Ale trzeba najpierw spróbować tych drogich a gdzie tam na stuidach w głowie komu były wina za 500 :D
  • Odpowiedz
@Pulton: Jak działa mechanizm wyrywania lasek na auto, bo nie rozumiem.


@mistellaire: wprawdzie nigdy nie wyrywałem lasek na auto przynajmniej świadomie ale dziwi mnie, że jako kobieta zadajesz takie pytanie bo w tym temacie laski potrafią być zaskakująco spostrzegawcze. Zdarzało mi się nieraz w klubach, że laska mi mówiła, że widziała jakim autem przyjechałem...
Zdarzyło się też, że średnio zainteresowane mną laski wybiegały na parking jak zobaczyły do
  • Odpowiedz