Wpis z mikrobloga

@safuka: no super tylko godzina czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) to dałoby się zamknąć na jednej stronie + 10-15 screenów, do przeczytania w 15 minut. Czemu już nikt nie pisze, tylko wszyscy nagrywają filmy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cybher1: o ile nie mam nic do KDE czy Gnome 3 (mimo że ostatniego nie bardzo lubię) na desktopie, to na lapku oba wspomniane więcej zjadają baterii w czasie pracy... masz rację RAM jest do używania, ale zaletą laptoka jest mobilność, a nie całe życie na kablu :-)
  • Odpowiedz
@Cybher1: minimalistyczny gnome xD


@Kryspin013: Wydaje mi się, że chodziło o to, że KDE ma po prostu narąbane wszędzie miliard jakiś zbędnych ustawień w swoim GUI, zawsze coś jest nie tak i trzeba ustawiać, przestawiać, dodawać ect to rozprasza. Gnome dąży do minimalistycznej unifikacji interfejsu. Mimo iż też uważam KDE za najlepsze DE (najbardziej elastyczne i przejrzyste), to Gnome z GTK wciąż mnie mniej rozprasza.
  • Odpowiedz
Gnome dąży do minimalistycznej unifikacji interfejsu. Mimo iż też uważam KDE za najlepsze DE (najbardziej elastyczne i przejrzyste), to Gnome z GTK wciąż mnie mniej rozprasza.


@znicz: Tak i albo nic nie możesz zmienić, albo jak chcesz zmienić najmniejszą pierdołę to musisz pieldyliard wtyczek instalować, z własnymi ustawieniami, które często się gryzą ze sobą xD

Tak w ogóle to co screenshot z gnome to każdy gnome inaczej wygląda. W przypadku kde
  • Odpowiedz